arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Hayat Arkadaşı Sözlük

 • İsim : Bahar
 • YAŞ :
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 408
 • Hayat Arkadaşı Sözlük

  Bahar; Profiline Mesaj Gönder

  Bazıları hayat arkadaşının tanımını bir eşe romantik bir ilişkiye veya hayatınız da ki herhangi bir ilişkiye bağlayan bir çok kişi var. Ancak bence hayat arkadaşı demek bundan fazlası olduğuna inanıyorum. Bunu için de hayat arkadaşı sözlük anlamına veya bize gerçekten ne ifade etmek istediğine bakmak gerek diye düşünüyorum.

  Bir hayat arkadaşı geleneksel olarak romantik hayatınızı paylaştığınız kişi olarak görülmüştür. Belki evlenirsiniz, birlikte yaşarsınız, o yolu izlemeye karar verirseniz çocuklarınız olur ve birlikte yaşlanırsınız.Ancak aşk konusunda ne kadar açık olursak ve çok sayıda ilişki türünü ne kadar çok kabul edersek, arkadaşlıkları ve yakın bağlantıları bu tanıma dahil etmek o kadar mantıklı görünür.Ancak bazı insanlar gerçek aşkı ile karşılaşma imkanına her zaman sahip değildir. Yada her zaman gerçek aşkı ile evlenen kimse olamaz diye düşünüyorum. İşte bunun için de hayat arkadaşı sözlük anlamına bakmak ve bizim için ne ifade ettiğine bakmak gerek diye düşünüyorum sonuçta her zaman hayat arkadaşının ne demek olduğunu anlayamıyoruz. Veya bizim için doğru olduğunu düşündüğümüz seçimler yaparak hayatımızı başka kişilere adıyoruz.

  Ancak bunun için biraz doğru seçim yapmak için kalbimizi dinlemek ve bizim kendimizin gerçekten kimi sevdiğine kimi önemsediğine bakmak gerek ondan sonra işte hayat arkadaşı sözlük anlamını yada bize ne ifade etmek istediğini gerçek anlamda anlayabiliriz diye düşünüyorum. Sadece hepimiz sevmek ve sevilmek istiyoruz ve güzel mutlu bir evlilik hayal ediyoruz ve onu gerçekleştirmek istiyoruz.

  Hayat Arkadaşı Sözlük - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 15 Kasım 2020 15 Kasım 2020 — 15:22

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017