arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Hayat Arkadaşı Ne

 • İsim : Ayşen
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 492
 • Hayat Arkadaşı Ne

  Ayşen; Profiline Mesaj Gönder

  Her insanın bu hayatta hayatını sonsuza kadar yanında geçirmek istediği yalnızlığında iyi veya kötü gününde sağlığında veya mutluluğunda üzüntüsünde yanında olmaktan her zaman mutlu olacağı hiçbir zaman pişman olmayacağı iyisi ile kötüsü ile bu hayatı yanında daha güzel olduğunu düşündüğü bir hayat arkadaşı ister.İşte bunun için de hayat arkadaşı ne önce bunu anlamak ve bilmek daha iyi olur bence.

  İnsanlar artık hayatlarını birleştirebileceği doğru kişiyi arar durur. Peki doğru kişinin karşımıza çıktığını nasıl anlarız. Tabi gönlümüzün sevdiğimizin değer verdiğimiz ve bize verilen değeri anlamak ve karşılıklı iki kişinin aşkı sevgiyi yaşaması ile anlarız. Bende bunun için işte hayat arkadaşı ne bunu anlayan hayat arkadaşı aradığım için bu ilanı açmak istedim.Bir insan ömründe bir kez sever aşık olur en azından ben böyle düşünüyorum. Ancak ben sevdim aşık olsam da ve sevdiğim kişi ile evlensem de doğru bir evlilik değildi benim için. Sadece sevgi ve aşk yetmiyormuş bunu anladım bir ömür boyu yanında olmak istemek her anın da yanında olduğunda mutlu huzur duyabileceğin ve güven ve sadakatin olduğu bir evlilik daha iyi olur muş. Ben bunu çok geç anladım ama bir şey çözüm olmadı yine de kurduğum yuvam gitti ve dağıldı. Ben ne kadar istemesem de dağılmasını bazı şeyler olmayınca olmuyor. Bunu iki tarafında istemesi gerekiyor.

  İşte bizim için asıl doğru olduğunu düşündüğümüz bir evlilik yapabilmek ve yuvamızı ailemizi kurabilmek için hayat arkadaşı ne önce bunu anlamak bilmek ne olduğunu bizim için ne ifade ettiğini anlamak gerekir. Sonra işte bize verilen değer ve değer verdiğimiz karşılıklı aşkın sevginin olduğu ve güvenin olduğu bir evlilik gerçekleştirebiliriz.

  Hayat Arkadaşı Ne - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 26 Kasım 2020 26 Kasım 2020 — 14:51

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017