arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Hayat Arkadaşına Doğum Günü Sözleri

 • İsim : Gülsima
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 389
 • Hayat Arkadaşına Doğum Günü Sözleri

  Gülsima; Profiline Mesaj Gönder

  Sevdiğin değer verdiğin hatta özellikle aşık olduğun ve hayatını bir ömür sonuna kadar yanında olacak kişi hayat arkadaşındır. Ve insan onu özel gününde mutlu etmek sevildiğini önemsendiğini hissettirmek ister. İşte bende bunun için hayat arkadaşına doğum günü sözleri bakıyordum.

  Aslında ne kadar nette bakmak doğru olur bilemedim. Sonuçta internette güzel sözler özellikle doğum gününe dayalı bir sürü güzel sözler mevcut. Ama işte bunlardan hangisi olur yada hangisini seçsem bilemedim. Bu nedenden dolayı bende hayat arkadaşına doğum günü sözleri bakar iken bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya en azından bana güzel söz önerebilecek bayan arkadaşlardan fikirler almak istediğim için bu ilanı açmak istedim. Hayat arkadaşı olmak yada sonsuza kadar sevdiğin kişi ile birlikte olmak gerçekten güzel bir şey. Aslında ben ona daha çok içimden geçenleri duygularımı söylemek istiyorum ama bunları nasıl bir kağıta dökebileceğim den emin değilim. Bunun için de benim duygularımı yansıtan bir söz arıyorum.

  Ancak henüz bulamadım. Sonuçta özel bir gün ve bende o özel gün de hem mutlu olsun hem de sevildiğini hissetsin istiyorum. Benim için ne kadar önemli olduğunu hayatıma girdiği için ne kadar şanslı olduğumu söylemek istiyorum. Ama bunları nasıl bir kağıta dökebileceğimden emin değilim. Eğer sizin aklınıza geliyorsa hayat arkadaşına doğum günü sözleri güzel içten samimi bir söz arıyorum. Eğer fikri olan varsa bayan arkadaşlardan cevap bekliyorum.

  Hayat Arkadaşına Doğum Günü Sözleri - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 31 Aralık 2020 31 Aralık 2020 — 13:07

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017