arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Hayat Arkadaşı Deyiminin Anlamı

 • İsim : Fidan
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 396
 • Hayat Arkadaşı Deyiminin Anlamı

  Fidan; Profiline Mesaj Gönder

  Hayat arkadaşı demek hayatını ömrünü birlikte geçirebileceğin aynı yastığa baş koyacağın seni anlayan dinleyen ve seni her zaman destekleyen kişidir. Bence hayat arkadaşı deyiminin anlamı gerçekten çok önemli.Artık pek çok kişi evlilik yapıyor ama neden yaptığını veya niçin yaptığını veya da hayat arkadaşı olamıyorlar.

  İşte bunun için asıl önemli olan hayat arkadaşı deyiminin anlamı bilmek bunu çok derinlerde anlamak önemli. Çünkü evlilik sadece aynı evde yaşamak yada sadece kağıt üzerinde evlilik değil.Evlilik çok kutsal ve değerli bir şey bence. Aile olmanın ne demek olduğunu anlıyorsunuz eş demek olmanın değerini anlıyorsunuz ve her şeyden önemlisi de hayat arkadaşı oluyorsunuz birbirinize çünkü ancak o zaman gerçek bir evlilik düşüncesi olur. Ama çevremize baktığımızda bunu tam olarak uygulayabilen yada anlayabilen yok gibi görünüyor eskiye oranla artık gençler evleniyor ama bir süre anlaşamıyorlar ve boşanıyorlar oysa eskiden öyle miydi. Çünkü şimdiki zaman hayat arkadaşı olamıyorlar eskiden bir ömür geçiriyorlar bazı sıkıntılar yaşıyorlar yada sorunlar yaşıyorlar ama yine de evlerinden ailelerinden vazgeçmiyorlardı.

  İşte benim de anlatmak istediğim aslında bu idi. Sonuçta hayat arkadaşı deyiminin anlamı bilsek ve ona göre evlilik yapsak bu boşanmalar ufak tartışmalardan bile artık evli çiftler boşanıyor oysa biraz çabalamak emek harcamak onlara zahmetli geliyor. Bunun nedeni ise hayat arkadaşı olmak ne demek bunu anlayamamış olmaları bence.

  Hayat Arkadaşı Deyiminin Anlamı - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 1 Ocak 2021 1 Ocak 2021 — 14:50

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017