arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Hayat Arkadaşı İle İlgili Sözler

 • İsim : Emel
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 424
 • Hayat Arkadaşı İle İlgili Sözler

  Emel; Profiline Mesaj Gönder

  Hayatımızda her zaman sözlere anlam vermiştiriz ve bu sözleri paylaşmıştırız. İşte bunun için de bende hayat arkadaşı ile ilgili sözler paylaşmak ve bunu anlamak için buraya ilan açmak istedim.

  Hayat arkadaşı demek ilk başta gerçekten aşkı sevgiyi hissettiğin kişi demektir. Ve karşılıklı sevginin aşkın olduğu yerdir. Ancak bazen yanlış tercihler yaparız ve aslında bu tercihler bizi olgunlaştırır. Ve doğruyu bulmamıza yardım eder. İşte bunun için de hayat arkadaşı ile ilgili sözler gerçekten anlamlı ve değerli bir sözlerdir. Herkes hayatında bazen sözlere bakar veya paylaşır güzel hoşuna giden sözler okur ve bu sözler bazen anlamlı olur bazen sadece hoşuna giden bir söz olur bazen duygusal bir söz olur bazen de sevgiyi anlatan güzel bir söz olur. İşte ne olursa olsun hepsinin anlamı vardır aslında ben hayatımda sözler okumayı paylaşmayı çok severim çünkü beni ifade ediyor duygularımı o anki düşüncemi çok güzel ifade ettiğini düşündüğüm için sözler benim için çok şey ifade ediyor. Ve bir kişi sevdiğini olsun kırgınlığını olsun üzüntüsünü o anki hissettiği duyguyu en güzel şekilde ifade edebilecek olan duygu yine de hayat arkadaşı ile ilgili sözler olur diye düşünüyorum.

  Ve artık bu sözler okuyan duygularını bu şekilde ifade eden bir çok kişi var. Ve her gün de karşımıza çıkmakta. Kimisi kırgınlığını ifade ediyor kimisi sevgisini ifade ediyor kimisi üzüntüsünü ifade ediyor ama ne olursa olsun herkes artık hayatının bir parçası olmuş durumda ve bu sözlerin için de de hayat arkadaşı ile ilgili sözler de paylaşan veya bunu ifade eden sözler de var.

  Hayat Arkadaşı İle İlgili Sözler - - Bayan, + Tümü - 1 Yorum arkadaş 81 16 Aralık 2020 16 Aralık 2020 — 13:10

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  1. merhaba emelnasılsın tanışalım istedim cevap verirsen sevinirim.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017