arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Hayat Arkadaşı Şiir

 • İsim : Ahu
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 360
 • Hayat Arkadaşı Şiir

  Ahu; Profiline Mesaj Gönder

  Şiir okumak insanı dinlendiren ruhunu rahatlatan bir durumdur. Ancak hayat arkadaşı şiir yani sevgiyi aşkı anlatan ve bir de hayatında kimse olmadığı zaman bu tarz şiirler okumak insanı gerçekten biraz hüzünlendiriyor.Ancak ne kadar olsa da şiir okumak dinlemek gerçekten insanı mutlu eden mutlu hissettiren bir durum.

  Ben de bunun için hayat arkadaşı şiir konusunu biraz olsun size bahsetmek istedim. Ne olsa aşk sevgiyi anlatan hayatında ki insanın ne kadar önemli değerli olduğunu anlatan en güzel şey şiirler oluyor. Bunun için de bende en azından bu konuda biraz kendimi açıklamak ve düşüncelerimi açıklamak istedim.Tabi her konuda şiirler sözler bulunmakta. Kimisi zaten bu sözleri okuyor yada paylaşıyor. Ancak şiir gerçekten bu konuda hayat arkadaşlığını anlatan ömrü anlatan güzel şiirler bulmak biraz zor olabiliyor. Ben uzun zamandır şiirlere merak salmıştım. Ve gerçekten okuyunca insanı alıp başka yerlere götüren okudukça yada dinledikçe insanın içini bir huzur hüzüntü yada duygusallık kaplıyor. Ben daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık bu evliliğimden 2 çocuğum var 2 çocukla birlikte tek başına yaşamak gerçekten zor ben maddi açıdan bir zorluktan bahsetmiyorum. Benim demek istediğim manevi açıdan insanlar açısından zorluk.Çünkü tek yalnız başına genç bir bayan dul olmak ne kadar zor bilemezsiniz. Beni de bu durumda bağlayan tek şey şiirler oldu.

  Bunun için ben de bu konuda en azından hissettiklerimi paylaşmak ve düşüncelerimi paylaşmak istedim. Ne de olsa herkes artık bu gibi arkadaşlık sitelerinde yada paylaşıp yapılan sitelerde kendisini tanıtıyor yada kendi duygularını düşüncelerini açıklıyor. Bunun için hayat arkadaşı şiir okumak gerçekten yada dinlemek çok güzel hissettiriyor.

  Hayat Arkadaşı Şiir - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 18 Ocak 2021 18 Ocak 2021 — 11:53

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017