arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Hayat Arkadaşına Doğum Günü Mesajı

 • İsim : Doğan
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bay
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bayan
 • Profil Skoru : 398
 • Hayat Arkadaşına Doğum Günü Mesajı

  Doğan; Profiline Mesaj Gönder

  Hayat arkadaşı demek hayatını ömrünü beraber geçireceğin kişi demek ve senin için önemli hayatında ki tek kişi demek. Ben de aslında yakında hayatım da ki bayanın doğum günü var ancak ne yapacağımı nasıl bir sürpriz yapacağımı bilemediğim için hayat arkadaşına doğum günü mesajı bakıyordum. Aslında bir sürü bu konuda özenle yazılmış son derece güzel sözler bulunmakta.

  Tanıştığınız günden beri, ikiniz ilişkinizi diğerlerinden ayıran “özel bir şeye” sahiptiniz. Uyandığın andan yatağa gittiğin andaki son düşüncene kadar sevgilin aklının ve kalbinin önündedir. Bu özel günün de de yani doğum günün de de onu azıcık olsa da mutlu etmek onu azıcık olsa da sevdiğimi bilmesini önemsediğimi hayatımda ki tek kişi olduğunu anlaması için hayat arkadaşına doğum günü mesajı bakıyorum. Aslında sürprizin büyüğü küçüğü olmaz zaten seni seviyorsa ufak şeylerden bile mutlu olur. Ancak böyle olsa bile ben yine de ona ne kadar önem verdiğimi bu özel günde güzel bir mesajla açıklamak istiyorum. Ancak tabi bunun için güzel sözler arar iken de bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya ilan açmak istedim.Doğum günü, özel, sevildiğimiz ve kutsanmış hissettiğimiz yılın o zamanıdır. Yarının doğum gününün daha iyi olduğu zaman, onun hayatının en güzel anını yaşadığından emin olmak istersin. Ve onun doğum günü size onun varlığını, birlikteliğinizi ve hayatınızdaki o özel anları kutlama fırsatı veriyor.

  Eşiniz için en uygun hediyeyi planlayabilirsiniz, ancak ona kalpleri ısıtan ve sevgi dolu bir mesaj ekleyerek onu daha iyi hale getirebilirsiniz.Bunun için de hayat arkadaşına doğum günü mesajı çok iyi bir örnek olabilir.Öyleyse eşinize hak ettiği tüm sevgiyi, şımartıcılığı ve ilgiyi özel doğum günü dilek koleksiyonundan güzel mesajlarla birlikte verin ki o da mutlu olsun ufak bir şımarıklık sergilemesi de sizi de onu da mutlu eder.

  Hayat Arkadaşına Doğum Günü Mesajı - - Bay, + Tümü - Yorum arkadaş 81 20 Ocak 2021 20 Ocak 2021 — 12:05

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017