arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Hayat Arkadaşım Seçtiğim Hayatım

 • İsim : Erhan
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bay
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bayan
 • Profil Skoru : 453
 • Hayat Arkadaşım Seçtiğim Hayatım

  Erhan; Profiline Mesaj Gönder

  İyi günler ben ilk başta şöyle demek istiyorum. Bir insanın bu hayatta anlayan dinleyen bir hayat arkadaşı yada hayat ortağı olmalı gerçekten sevdiği için yanın da olan aşık olduğu için yanın da olan ve gerçekten sevgiyi hissedebileceği bir gerçek anlamda hayat arkadaşım seçtiğim hayatım ortak olacak bir sevgilisi eşi olmalı insanın.

  Ama ne yazık ki artık evlilikler eskisi gibi olmuyor. Biz evleniyor ve zaman sonra tam olarak kişiler birbirini tanımadan evlilik gerçekleştiriyor ve tanısalar da zaman sonra anlaşamıyorlar ve hayatlarından ayrılıyorlar. Oysa eskiden öyle miydi. Ne zorluklar olurdu yine de insanlar ayrılmazlardı. Bu gibi durumun artmasının nedeni inanın ben de bilmiyorum. Ancak az çok tahmin edebiliyorum. İnsanlar eskisi gibi değil. Ve bu ikili ilişkilere de yansıyor tabi ki. Asıl sorun biziz bence. Çünkü hayat arkadaşım seçtiğim hayatım arasında sadece kendimizi düşünüyoruz. Ve artık ilişkilerde güven saygı sevgi diye bir şey kalmamış insanlar bırak eşine arkadaşına dostuna saygıyı çevresinde ki hiç kimseye saygı duymuyor. Oysa eskiden saygı sevgi hoşgörü insanların birbirine karşı sabırları vardı. Ancak şimdi bu duygular yerine ihanete yalana bıraktı. Bence tam anlamıyla sorunumuz burada diye düşünüyorum.

  Bunun için de hem ciddi düşünen bir bey olduğum için hem de hayatımda bazı sorunlar yaşadığım için hayat arkadaşım seçtiğim hayatım ortak olacak gerçekten beni sevdiği için yanımda olacak gerçekten sevgi saygı hoşgörü görebileceğim bir hayat arkadaşı arıyorum. Bunun için de bu arkadaşlık sitesine ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim.

  Hayat Arkadaşım Seçtiğim Hayatım - - Bay, + Tümü - Yorum arkadaş 81 3 Aralık 2020 3 Aralık 2020 — 12:50

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017