arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Hayat Arkadaşıma Güzel Sözler

 • İsim : Kader
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 510
 • Hayat Arkadaşıma Güzel Sözler

  Kader; Profiline Mesaj Gönder

  Hayatta her insanın bir ruh eşi vardır. En azından ben buna inanıyorum. Er yada geç karşına çıkacak doğru bir insan vardır. Ve o kişi karşına çıktığı zaman insan sevdiği aşık olduğu kişi ile ciddi bir ilişki düşünür ve onu kaybetmek istemez işte tam olarak da bunu söyleyebileceğim hayat arkadaşıma güzel sözler konusunda size insanın hayat arkadaşının ne kadar bu hayatta karşına çıkabilecek en güzel şey olduğunu bahsetmek istedim.

  Hayat arkadaşı bir kez karşına çıkar. Tabi bir iki kez evlilik yapanlar var. Ancak benim bahsettiğim bu değil. Gerçekten aşkı yaşadığın yada hissettiğin kalbinin derinliklerinde o kişinin senin için doğru kişi olduğunu anladığın zaman ve ayrıca o kişiye karşı derin bir sevgi ve aşk ile bağlı olduğun zaman ve ruh eşin olduğunu anladığın zaman onunla evlenmek her zaman onun yanın da olmak istersin. Bazen yanlış seçimler yaparız ve evlilik gerçekleştiririz. Ama yaptığımız bu yanlışlardan da kendimize dersler çıkarırız. Önce ki yaptığımız hataları yapmamaya aynısını tekrarlamamaya özen gösteririz. Yaşadığımız kötü sonuçlanan evlilikler de hatalar yanlışlar bizde ise o hataları yanlışları yine yapmamaya ve bu yanlışlarımızdan dersler alırız. Bunun en güzel örneği de sevdiğin evlendiğin hayatını birleştirdiğin bir ömür yanında olacak kişiye karşı ona sevdiğini arada bir hatırlatmak istersin. İşte bu yüzden de hayat arkadaşıma güzel sözler aramak ister insan.

  Tabi bu hayat arkadaşıma güzel sözler en güzel kısmı bana göre bir yerden değil de anlamsız da olsa insanın kalbinin derinliklerin de hissettiği o güzel cümleler beni daha çok etkiler ama kimi insan duygularını ifade etmekte zorlanır o zaman da en iyi yöntem bu güzel sözlerden alıntılar yaparak karşında ki kişiye yada hayatında ki kişiye biraz olsun arada bir onu sevdiğini söylemek inanın sevginizi daha da güçlü kılar. Çünkü her bayan sevildiğini hissetmek ister.

  Hayat Arkadaşıma Güzel Sözler - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 2 Aralık 2020 2 Aralık 2020 — 12:52

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017