arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Hayat Arkadaşı Ne Demek

 • İsim : Hande
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 636
 • Hayat Arkadaşı Ne Demek

  Hande; Profiline Mesaj Gönder

  Bazıları halan hayat arkadaşı ne demek terimin anlamını arıyor ve kendisine göre bir anlam çıkarmaya çalışıyor. Ancak hayat arkadaşı birisine bağlanmaktan yada bir aile kurmaktan fazlası bence.

  Hayat arkadaşı dediğin zaman hayatını birleştirebileceğin gerçekten arada sevgi ve saygının olduğu ve ruh eşin olduğunu anladığın kişidir.Bu nedenden dolayı da hayat arkadaşı ne demek diye baktığımız da bu terimi yanlış anlayanlar yada hayatında ki bayan ise erkeğin hayat arkadaşı olduğunu düşünen yada erkek ise o hayatına giren bayanın hayat arkadaşı olduğunu düşünenler var. Ancak bana göre bu bundan fazlası neden mi diye soracak olursak. Bana göre hayat arkadaşı ruh eşindir. Bu normal evlilikleri bahsetmiyorum. Tabi herkes evlenir aile yuva kurar. Ama benim dediğim bu değil benim demek istediğim hayatını gerçekten birleştir bileceğin ve gerçekten bu hayatta seni anlayan seni dinleyen her zaman yanında olan ve ruh eşin olduğunu düşündüğün kişidir. Bunun için de bu terimin gerçekten size hissettirdiği anlam çok büyük olmalı.

  Bunun için de hayat arkadaşı ne demek bunu önceden anlamak ve gerçekten ruh eşimizi arıyorsak hayatımızı bir ömür boyu yanın da geçirmek istediğimiz kişiyi arıyorsak ona göre hayatımıza girenlere bakmalıyız. Ben de bu konuda en azından kendi düşüncemi ve biraz olsun ruh eşinini bir kişiyi nasıl mutlu ettiğini anlatabilmek ve bunu konuşmak istediğimden dolayı bu ilanı açmak ve kendimi ve düşüncelerimi açıklamak istedim.

  Hayat Arkadaşı Ne Demek - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 27 Kasım 2020 27 Kasım 2020 — 14:01

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017