arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Hayat Arkadaşı Sözler

 • İsim : Çağla
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 649
 • Hayat Arkadaşı Sözler

  Çağla; Profiline Mesaj Gönder

  Hayat arkadaşı dediğin bende beni ilgilendiren en önemli kısım ise bir insanın hayatta anlayacağı onun yanında olduğu zaman ilgi duyacağı güzel vakit geçireceği yalnızlığını dile getirmeyeceği bir arkadaş arıyordum. İşte bunun için de hayat arkadaşı sözler kısmını kendimce açıklamak istedim.

  Bir kişi aşık olduğu sevdiğini bütün duyguları ile kendini ifade ettiği zaman işte son o zaman da insan ömür boyu yanında olacak yalnızlığını dile getirdikten sonra onu anlayacak dinleyecek bütün her zaman yanın da olacak aşık olduğunu sevdiği insanı bir kere de olsun yanında olacak sevdiği aşık olduğun kişi de seni sevecek duygularını anlayacak sen üzgün olduğunda yada bir şeyin olduğunda bir kelime bir şey söylemeden seni anlayacak dinleyecek her zaman yanında olan ve seni anlayan dinleyen ne olursa olsun yalnızlığını paylaşacak her sıkıntında her günün de seni anlayan dinleyen bir arkadaşın olması gerçekten güzel bir durum.İşte ben de bu yüzden bu konuda kendi düşüncemi kendi hislerimi ve en önemlisi de hayat arkadaşı sözler değerini ve anlamını bilen ve ne demek olduğunu gerçekten anlayan bir arkadaş edinmek istedim.

  İşte bu nedenden dolayı da hayat arkadaşı sözler ile bütün duyguları ve düşünceleri ile birlikte açıklamak ve insanları bütün hayatını birlikte geçirebileceği bir ömür boyu anlayacağı bir kişi ile birlikte olmak ömür boyu seninle birlikte vakit geçirmek en azından benim için daha birçok anlamı olan bir durum bu ve bu yüzden de bu konuda da kendi düşüncemi paylaşmak istedim.

  Hayat Arkadaşı Sözler - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 18 Kasım 2020 18 Kasım 2020 — 13:23

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017