arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Hayat Arkadaşı Söz

 • İsim : Erçil
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 407
 • Hayat Arkadaşı Söz

  Erçil; Profiline Mesaj Gönder

  Merhabalar insanlar evlendikleri kişiye evlenmeden önce söz verirler ancak bu sözü yerine getirebilen çok az kişi vardır. Bu hayatta ruh eşini bulmak ve o kişi ile sonsuza kadar yaşayabileceğini düşünerek evlenmek isterler. İşte bunun için ben de bugün hayat arkadaşı söz ile ilgili düşüncelerimi ve en azından ne düşündüğümü paylaşmak istedim.

  Güzel sözler insanın her zaman dikkatini çeker ve bu sözleri okuduğunda insana olmadık duyguları hissettirir. Ve en önemlisi de ruh eşini bulmak onun kıymetini bilmek ve anlamak gerçekten çok önemli olur. Ruh eşi dediğimiz de insanlar aşık olduğu gerçek sevgiyi hissettiği ve ona söz vererek hayatını birleştirebilir. Ancak ne yazık ki bu kadar kolay değil hiçbir şey gerçekten seni seven seni sen olduğun için seven ve yanında olan kişi bulmak gerçekten zor olabilir. Ve bizler için de en önemlisi bence bu durum olabilir. Biz en çok yalnızlığı tek kaldığımızda etrafımızda kimse olmadığında hissetiriz. Ancak evli birisi ve ömür boyu söz vermiş ancak sözünü tutamıyor çünkü karşısında ki kişi evli olduğu kişi onu yalnız bırakarak o kişi yalnızlığını her zaman hissediyor ve tutamıyor sözünü. İşte bence hayat arkadaşı söz yazılır paylaşır ama anlamlı bir kişi okuduğunda o sözü işte o sözde ne denmek istediğini çok iyi anlar.

  Çünkü aynı duyguları o sözde yazan aynı düşünceleri hissediyordur. Ben de yakın zamanlarda hayat arkadaşı söz ile ilgili olarak bir kaç söz okudum aslında bu sosyal medyalarda arkadaşların paylaştığı sözlerdi. Ve bana o kadar anlamlı geldi ki anlatamam size bu kadar anlamlı bu kadar insanın duygularına hitap eden bir söz olamaz diye düşündüm. Sonra altında ki yorumlara bakınca benimle aynı düşünceyi paylaşan ve neden böyle hissettiklerini paylaşanları görünce onları daha iyi anladım ve bunu da bir yerde paylaşmak istedim.

  Hayat Arkadaşı Söz - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 16 Kasım 2020 16 Kasım 2020 — 13:32

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017