arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Hayat Arkadaşı Türkçe Sözlük Anlamı

 • İsim : Ebru
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 484
 • Hayat Arkadaşı Türkçe Sözlük Anlamı

  Ebru; Profiline Mesaj Gönder

  Aşk ne güzel bir şey değil mi insanı hayata bağlayan insanın içine karmakarışık duygular getirir. Hiçbir zaman tam olarak aynı duyguları hissedemezsin her zaman karışık duygular hissedersin. Ama burada asıl durum ise hayat arkadaşı Türkçe sözlük anlamı nedir ne demek ister bize bunu anlamak önemlidir.

  Bu konuda aslında herkesin bir çok fikri vardır.Bazen yanlış kişilere gönlümüzü veririz bazen bizim için doğru kişiye gönlümüzü kaptırırız. Ve o kişi ile evlilik hayali bir hayat arkadaşı olabileceğimiz hayali kurarız ama ne yazık ki hayat arkadaşı Türkçe sözlük anlamı yada genel anlamını pek bilen yok çünkü bilseler hayat arkadaşının ne demek olduğunu o zaman boşanmalar ayrılıklar olmaz gerçekleşmez. Bir insanla yada sevdiğin aşık olduğun kişi ile bir ömür geçirmek istersin. Sonun da evlenirsin o sevdiğin kişi ile ancak sonuç ne yanlış bir seçim yapmış olursun ve hayatın allak bullak olur. Tartışmalar anlaşamazlıklar olur ve boşanma gerçekleşir. Oysa bilse senin onun için hissettiklerini bir ömür boyu yanında olmak istediğini hayatını ömrünü onunla geçirmek istediğini bir bilse ve anlasa. Aslında biliyor ve bu şekilde evleniyor ancak zaman sonra insanlar değişiyor kendini kaptırıyor evlendim diyor ve eski hayatına yada daha iyi tanımadan gerçekleşen evlilikler sonucunda iki kişinin hayatı da zehir oluyor.

  İşte bunun için hayat arkadaşımızı seçmek için hayat arkadaşı Türkçe sözlük anlamı biraz olsun bilmek ve anlamak gerekiyor diye düşünüyorum. Çünkü o zaman bu durum da bunun anlamını bilsek bu durumda bizimle aynı düşüncede olan gerçekten evlilik düşünen ve bu konuda gerçek bir aile kurmak isteyen gerçek sevgiyi ve aşkı hisseden birisiyle evlilik gerçekleştiririz. İşte bunun için de ben de bu konuda kendi düşüncemi yazmak ve paylaşmak istedim.

  Hayat Arkadaşı Türkçe Sözlük Anlamı - - Bayan, + Tümü - 1 Yorum arkadaş 81 13 Kasım 2020 13 Kasım 2020 — 16:20

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  1. Seni tanımak isterim.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017