arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Hayat Arkadaşı Yazıları

 • İsim : Mayda
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 343
 • Hayat Arkadaşı Yazıları

  Mayda; Profiline Mesaj Gönder

  Aşık olduğumuz kişiyi nasıl seçeriz. Yada nasıl anlarız. Yada sadece aşık olduğumuz sevdiğimiz kişi ile mi evlilik hayali kurarız.Ve aşkı sevgiyi hissettiğimizi nasıl anlarız ve birisi ile yada hayat arkadaşımızı aramak için ne yapabiliriz o kişinin doğru kişi olduğunu nasıl anlarız. İşte bunları anlamak için hayat arkadaşı yazıları bakmak ve okumak ve bunları anlamak önemli.

  Romantik cevap, içgüdülerimizin doğal olarak bizim için nazik ve iyi olan kişilere yönlendirmesidir. Sevgi, duygusal ihtiyaçlarımıza cevap verecek, üzüntümüzü anlayacak ve hayatımızın zor görevleri için bizi güçlendirecek iyi huylu ve besleyici bir ruhun huzurunda kendimizi hissettiğimizde alçalan bir coşku türüdür.Sevgilimizi bulmak için içgüdülerimizin bizi taşımasına izin vermeliyiz, bilgiçlik taslayan psikolojik analizler ve iç gözlem yoluyla onları asla engellememeliyiz veya statü, zenginlik veya soy ile ilgili düşünceler. Kaderimize ulaştığımızda duygularımız bize yeterince açık bir şekilde söyleyecektir. Herhangi bir derecede katı olan birine neden tam olarak belirli bir partneri seçtiklerini sormak onların hayal dünyasını yada hayat arkadaşı yazıları anlamak veya bu sözleri yazıları okuduğumuz zaman içimizde hissettiğimiz duygu ve düşüncelerdir.Bunun için de aşık olduğumuz yada hayat arkadaşı aradığımız zaman yada birisine ihtiyaç duyduğumuz zaman hayatımızı birleştirebileceğimiz birisini ararız.

  İşte tam olarak insanı duygusallığa ve için de hissettiği duyguları yaşamasını sağlayan da hayat arkadaşı yazıları bizi biz yapan okuduğumuz zaman aşkı sevgiyi hissetmemizi sağlayan bu yazılar her zaman kişiler okur paylaşır hisseder. Bunun için de ben de en azından bu konuda ki düşüncelerimi paylaşmak istediğim için buraya ilan açmak istedim.

  Hayat Arkadaşı Yazıları - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 12 Kasım 2020 12 Kasım 2020 — 15:34

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017