arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Hayat Arkadaşına Anlamlı Sözler

 • İsim : CanBerk
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bay
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bayan
 • Profil Skoru : 373
 • Hayat Arkadaşına Anlamlı Sözler

  CanBerk; Profiline Mesaj Gönder

  Bir erkek için hayatında ki kişiye bayana eşine gerçekten bazen de olsa seni seviyorum demek yada bir kaç tatlı söz söylemek çok zor geliyor. Nereden biliyorum bunu dersek kendimden biliyorum. Eşimizi yada hayatımızda ki kişiyi unutmasak bile ona bir kaç tatlı söz söylemekten uzak duruyoruz. Oysa hayat arkadaşına anlamlı sözler söylemek arada bir de olsa onu sevindirecek mutlu edecek bir kaç söz söylemek gerçekten evliliği yada ilişkiyi daha güzel yapar.

  Çünkü ne kadar sevildiklerini bilseler bile bunu duymaya ihtiyaçları oluyor hele bayanlar bu konuda daha bir ince düşünüyor ama biz erkekler de tam tersi evlenince yada hayatımızı birleştireceğimizi düşündüğümüz bayan arkadaş yada hayat arkadaşımızı bulduğumuzu düşündüğümüz zaman yada hayatımızda ki kişiye bir kaç tatlı söz söylemekten uzak duruyoruz. Oysa ne kadar sevsek de arada bir bunu göstermek ve söylemek gerektiğini düşünüyorum. Çünkü hayat arkadaşına anlamlı sözler söylemek onu mutlu etmek gerektiğini arada bir de olsa bir kaç söz duymaları inanın hem evliliği hem ilişkiyi daha iyi yerlere götürür. Ama ne yazık ki biz erkekler bu kadar ince düşünemiyoruz.

  Ve bizim hatamız da bu. Ancak hiç kimse sevgisini göstermekten korkmamalı ona sevgimizi göstermeli veya bir kaç söz ile gönlünü almalıyız. Çünkü gerçekten bayanların yada hayat arkadaşına anlamlı sözler söyleyerek bunu eşimize karşı bir kaç güzel söz söylemek veya sözler okumak yada sabah uyandığında göreceği yere küçük notlar halinde asmak gerçekten onu daha çok mutlu edecektir.

  Hayat Arkadaşına Anlamlı Sözler - - Bay, + Tümü - Yorum arkadaş 81 8 Ocak 2021 8 Ocak 2021 — 15:22

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017