arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Hayat Arkadaşı İle Sözler

 • İsim : Aylin
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 407
 • Hayat Arkadaşı İle Sözler

  Aylin; Profiline Mesaj Gönder

  Hayat arkadaşı bulmak gerçekten senin yanında seni anlayan dinleyen bir ruh eşi bulmak o kişi ile mutlu olmak gerçekten mutlu olabileceğin bir kişi ile evlenmek ister herkes. Ancak bazen yanlış seçimler yanlış evlilikler yapılır. İşte bunun için de hayat arkadaşı ile sözler tam olarak aradığımız gibi bizi yansıtan sözler olur.

  İşte bende kendi durumumu açıklamak ve en azından konuşmak sohbet etmek biraz olsun dertleşmek istediğim için bu ilanı açmak istedim. Hayatımda bir kez evlilik yaptım ancak yukarıda bahsettiğim gibi bazen olmayacak kişileri hayatımıza sokarız yanlış seçimler yaparız. Benim de hayatımda yaptığım en büyük hatalardan birisi oldu. Çünkü ailem istememişti. Ona rağmen ben yine de evlendim çünkü seviyordum. Ama ne yazık ki dediğim gibi bazen olmayacak kişilere aşık oluruz yada olduğumuzu sanarız benim ki side o şekilde oldu. Ve şimdi de hayat arkadaşı ile sözler arıyorum ki beni yansıtan bu sözler oluyor çünkü. Tek istediğim sevmek ve sevilmek yanında olduğum zaman huzur mutluluk bulabileceğim her şeyimi paylaşabileceğim bir eş istiyorum.

  Yani herkesin istediğini istiyorum. Ama öyle kolay bulunmuyor. Çünkü gerçek anlamda ruh eşini bulmak hayatının anlamını bulmak yanında olduğun zaman bir ömür boyu yanında olmak isteyeceğin kişiyi bulmak zor olabiliyor. En azında ben bu şekilde düşünüyorum. Onun için de hayat arkadaşı ile sözler tam olarak bizim bence duygularımızı düşüncelerimizi yansıtan dile getirmek istediğimiz düşüncelerimizin sözleri diye düşünüyorum.

  Hayat Arkadaşı İle Sözler - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 13 Aralık 2020 13 Aralık 2020 — 14:27

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017