arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Hayat Arkadaşı Kitap

 • İsim : Asuman
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 387
 • Hayat Arkadaşı Kitap

  Asuman; Profiline Mesaj Gönder

  Geçenlerde bir kitap okumuştum ve beni oldukça etkiledi bu kitap aslında çünkü hayat arkadaşı kitap konusu hayat arkadaşını bulmak isteyen ve arayan sonra kavuştuğu zaman da nasıl aşkı için sevgisi için mücadele ettiğini anlatan bir kitaptı.

  Ve beni oldukça etkiledi. Çünkü gerçekten bu kitap hayat arkadaşının ne demek olduğunu insan sevgisi aşkı için nasıl bir mücadele ettiğini anlatan bir kitaptı. Ve ben de bu kitabı okuduktan sonra bu arkadaşlık sitesini zaten takip ediyordum ve buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak ve size biraz düşüncelerimi bahsetmek istedim. Hayat arkadaşı kitap öğrenilir mi diye sorarsınız ancak gerçekten bir aşkı sevgiyi hissetmediyseniz bunu kitaplardan öğrenemezsiniz ancak duygulanırsınız ancak bunu hissetmiş ve deneyimlemiş iseniz işte o kitap sizi başka dünyalara alıp götürür. Gerçekten de insan bir kez aşık olur sever ikincisi mümkün değil bana göre ancak sevdiği aşık olduğu kişi ile de ne kadar olursa olsun evlenemez yada bazıları mutlu oluyor ama olmayanlar da var. Ve sonucu da hüsran acı üzüntü ile bitenler de var. Bu kişiler o hayat arkadaşlarını kaybetmiştir. Hayat arkadaşı seni her zaman anlayan dinleyen bir ömür boyu yanın da olacak iyi ve kötü gününde seni anlayacak ve yalnız bırakmayacak ne olursa olsun her zaman yanında olacak kişidir.

  İşte bunun için de bunları kitaptan öğrenebiliriz ancak hayat arkadaşı kitap tam olarak bunu anlatsa da yine de insan bunu yaşamak hissetmek istiyor. Çünkü yanında olduğun zaman mutlu olacağın evini aileni kurmak mutlu olmak çok güzel bir duygu.

  Hayat Arkadaşı Kitap - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 11 Aralık 2020 11 Aralık 2020 — 15:24

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017