arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Hayat Arkadaşı Sözlük Anlamı

 • İsim : Zeynep
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 370
 • Hayat Arkadaşı Sözlük Anlamı

  Zeynep; Profiline Mesaj Gönder

  Hayat arkadaşı aramak ne güzel bir şey yada gerçekten hayatını birleştirebileceği bir arkadaşı olmak ömrünün sonuna kadar yanında geçireceği hayatını paylaşabileceği bir sevgilisi eşi olması çok güzel bir şey.Bunun için de hayat arkadaşı sözlük anlamı bakmak ve bunun gerçekten ne demek olduğunu bilmek lazım.

  Bir kişi birisini sever ve aşık olur ve ona ömrünü hayatını adar ama ne yazık ki şimdi ki zamanda bu şekilde evlilikler ilişkiler yok. Ve bunun nedeni de insanların gerçekten hayat arkadaşı sözlük anlamı bilmek ve bunu anlamak gerekir diye düşünüyorum ne de olsa bir kişi hayatını birleştirmek istediği kişi ile sonsuza kadar onun yanında olmaya iyi ve kötü gününde olmaya her zaman onu sevmeye söz verir ve bu sözü tutması gerekir ancak ne yazık ki şimdi ki zamanda pek bu söze sadık insan bulmak gerçekten zor ama gerçekten olmuyor bir insanı sevdiğini ve gerçek duygusunu bulmak gerçekten zor olabilir. İşte bunun için de bende bu konuyu açmak ve sizinle biraz olsun sizinle bu konuda paylaşmak için düşüncelerimi bu ilanı açmak istedim.

  Gerçekten insanlar hayatlarını paylaşacak sevdiği gerçek aşkı bulduklarında hayat arkadaşı sözlük anlamı bakmak ve biraz olsun bunu bilerek ve anlayarak ona göre evlilik planlaması veya hayatını birleştirmesini isterim çünkü bu şekilde olmayınca o zaman işte boşanmalar ayrılıklar gerçekleşiyor böyle olmaması için doğru kişiyi bulduğunuzda biraz olsun hayat arkadaşı demek istediğinde ne demek istediğini anlamak lazım diye düşünüyorum.

  Hayat Arkadaşı Sözlük Anlamı - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 14 Kasım 2020 14 Kasım 2020 — 13:02

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017