arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Hayat Arkadaşı Olmak

 • İsim : Ceylan
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 447
 • Hayat Arkadaşı Olmak

  Ceylan; Profiline Mesaj Gönder

  Bir insanla yada sevdiğiniz bir kişi ile evlenmek yetmiyor sadece evliliğin değerini gerçekten anlamını bilmek de aynı zamanda önemli. Bazı evlilikler görürüz ömür boyu süren birbirine saygı ve sevgi içerisinde hiç kaybolmayan evlilikler görürüz. İşte bunun sebebi ise hayat arkadaşı olmak nasıl bir şey olduğunu bilen ve buna göre yaşayan kişilerde oluyor.

  Evlendim tamam ben demekle olmuyor o evliliği sürdürmek anlaşabilmek bir ömür boyu sürmesi için aranızda ki sevginin güvenin ve saygının hiç kaybolmaması gerek diye düşünüyorum. Gerçekten evlilik artık günümüzde o kadar ciddiye alınan bir durum değil artık o yüzden boşanmalar arttı çünkü insanlar birbirini tam olarak tanımadan evleniyorlar hadi evlendiniz bir ömür boyu aynı yastığa baş koyacağınız yere birbirlerine karşı saygısızlık sevgi kayboluyor ve bunun sonucunda da insanlar boşanıyor ancak benim istediğim öyle bir şey değil gerçekten hayat arkadaşı olmak bir kişiyle evlenebilmek istediğim için bu ilanı en azından kendi düşüncelerimi ne istediğimi evlilikten beklentimi açıklamak ve net olmak istediğim için bu ilanı açmak istedim. Ben bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Benim evlilikten beklentim sevgi saygının olduğu ve güven ve dürüstlüğün olduğu gerçekten bir ömür boyu yanımda olacak sevecek evine ailesine bağlı bir erkek arkadaş aradığım için bu ilanı açmak istedim.

  Benim gibi düşünen ve gerçekten evlilik hakkında ciddi düşünen hayat arkadaşı olmak isteyen ve benimle aynı düşünce de olan evine ailesine bağlı evine ailesine karşı hiçbir zaman saygıyı sevgiyi ihmal etmeyen güven duyabileceğim bir bey aradığım için bu ilanı açmak ve kendimi tanıtmak istedim.

  Hayat Arkadaşı Olmak - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 25 Kasım 2020 25 Kasım 2020 — 14:13

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017