arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Hayat Arkadaşı Olmak Ne Demek

 • İsim : Açelya
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 437
 • Hayat Arkadaşı Olmak Ne Demek

  Açelya; Profiline Mesaj Gönder

  Hep hayal ederiz yada söyleriz bir evlilik kurmak için kimi seçeceğimizi kim gerçekten bize değer verdiğini bizi sevdiğini anlamak isteriz ve aynı zamanda da o kişiye karşı duygularımızın olması gerekir bu nedenden dolayı da hayat arkadaşı olmak ne demek bence bir ilişkiye ciddi bir ilişkiye başlamadan önce bunu anlamak daha öncelikli olması gerekir.

  Şimdi ilişkiler sevgililer olsun yada evlilik olsun içinde mantığın da olduğu bir evlilik kuruyorlar ve sonradan anlaşamadık ve ayrıldık oluyor. Ancak ben böyle bir şey düşünmüyorum bir insan bu bayan veya erkek fark etmez birisiyle evlendiği zaman kendisini evine bağlamalı ve aşık olduğu aşkı hissettiği kişi ile evlenmeli. Yani evliliği ciddiye almalı evlendiği kişiye karşı sorumluluklarının olduğunun farkına varmalı ve artık bekar olmadığını bekar iken yaptıklarını bir kenara bırakıp artık evlendiğini anlamalı ve bir hayatı birlikte geçireceğini artık ikisi de birbirine sahip olduğunu anlamalı bence. İşte bunun için de hayat arkadaşı olmak ne demek insan önce evlilik düşünmeden önce bir kişi ile hayatını birleştirmeye karar vermeden önce bunu anlaması ve ona göre evleneceği kişi ile evlenmesi daha mantıklı olur diye düşünüyorum.

  Çünkü o zaman boşanmalar daha az olur çünkü şimdi bakıyorum bir heves için evleniyorlar ancak daha sonra boşanıyorlar insanların eskiden olduğu gibi gerçekten evlendiği ve evliliğin değerini bildiği bir dönem yok. İşte bende bu nedenden dolayı evlenmedim çünkü gerçekten evliliğin ne demek olduğunu yada hayat arkadaşı olmak ne demek olduğunu anlayan bilen ve gerçekten bu değerlere sahip çıkan kimse yok diye düşünüyorum işte bu nedenden dolayı da evlilik düşünmedim ben de bu yüzden de buraya ilan açmak istedim.

  Hayat Arkadaşı Olmak Ne Demek - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 23 Kasım 2020 23 Kasım 2020 — 13:31

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017