arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

hayat arkadaşı ve eş arasındaki fark

 • İsim :
 • YAŞ :
 • Şehir :
 • Cinsiyeti :
 • Medeni Hali :
 • Eğitim Durumu :
 • Amacı :
 • Aradığı :
 • Profil Skoru : 415
 • hayat arkadaşı ve eş arasındaki fark

  ; Profiline Mesaj Gönder

  Bence ikisi arasında bir fark yok. Ama bazen sorarlar hayat arkadaşı ve eş arasındaki fark nedir diye ama bana göre bir fark yok. Tabi gerçekten eşinle severek aşık olarak evlendiysen o zaman o senin hep eşin hep de hayatı birlikte paylaştığın kişidir.

  İşte bunun için de bu soruyu sorup cevap almak biraz zor bunun için bence özellikle kendi düşüncelerini anlamak ve söylemek ve gerçekten evlilikten beklentini açıklamak söylemek evli isen nasıl bir evlilik hayatın olduğunu anlamak gerekir. İşte bunun için de hayat arkadaşı ve eş arasındaki fark pek yok bana göre. Ama yine de bir kaç ufak tefek biraz bahsedeyim. Bence evlilik demek aşkı sevgiyi hissettiğin kişi ile bir hayatı paylaşmak demek senin yanın da olmak ve yanında olduğunu hissetmek önemlidir. Hem de aynı zamanda seni seven aşık olduğun kişi eşin olur hem de hayatını paylaştığın bir ömür yanında olacağın kişi olur. Onun için pek aralarında pek bir fark yok. Özellikle de bu ikisi arasında pek benim bildiğim en azından pek fark yok. Aslında bu konuya yada soruya da bir platform da denk geldim ve denk gelmiş iken de paylaşmak ve bende bu konu ile ilgili düşüncelerimi size söylemek istedim.

  İşte sorulan ve cevap alamayan aslında cevabı belli olsa da kesin bir net cevabı olmayan bir soru ile hayat arkadaşı ve eş arasındaki fark size sorulduğunda siz nasıl bir cevap verirsiniz. Yada bu konu hakkında ki sizin de düşünceniz de ne diye merak ediyorum açıkcası çünkü bana göre ikisi de aynı şey ve pek bir fark yok diye düşünüyorum.

  hayat arkadaşı ve eş arasındaki fark - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 24 Aralık 2020 24 Aralık 2020 — 14:02

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017