arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Lazca Hayat Arkadaşı

 • İsim : Fikri
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bay
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bayan
 • Profil Skoru : 422
 • Lazca Hayat Arkadaşı

  Fikri; Profiline Mesaj Gönder

  Merhabalar ben Rize de yaşayan bir beyim. Yalnız yaşıyorum. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık. Lazca konuşuyorum normal konuşamıyorum ve eski eşimle de bu yüzden anlaşamadık konuşmam yüzünden işte bende bu nedenden dolayı da lazca hayat arkadaşı arıyorum çünkü benim gibi konuşan Rize de yaşayan bir bayan arkadaş arıyorum.

  Bunun için de bu arkadaşlık sitesine ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim.Yaşım 49 bekar çalışan maddi konuda bir sıkıntısı olmayan evine ailesine düşkün dürüst saygılı samimi sıcak kanlı evini ailesini düşünen bir beyim. Maddi konu için değil de beni sevdiği için benim önemsediği için yanımda olacak bir bayan arkadaş arıyorum. Bunun için de lazca hayat arkadaşı ilanını açmak benim için çok uygun oldu. Ben sevdiğini önemseyen onu mutlu etmeye çalışan bir beyim. Hayatım da ki bayan eşim benim için çok önemlidir. Hayat arkadaşı olmaya karar verdiğimiz andan itibaren benim için çok önemli olur. Beni anlayan beni dinleyen her zaman yanımda olacak bir bayan arkadaş arıyorum.Rize de yaşayan yada yaşamak isteyen bir bayan arkadaş olursa benim için çok iyi olur. Çünkü başka bir yere taşınmak istemiyorum. Burada kurulu bir düzenim var onu bozmak istemem.

  Benim gibi hayatını tekrar birleştirmek isteyen evlilik düşünen ve bu konuda ciddi olan evlenmiş ayrılmış olabilir yaşı 43-49 arası olan çocuğu da olabilir. Beni anlayan dinleyen evine ailesine karşı sorumluluklarını bilen bir bayan arkadaş arıyorum. Lazca hayat arkadaşı ilanımla ilgilenen bu konu da ciddi düşünen beylerin cevaplarını beklerim.

  Lazca Hayat Arkadaşı - - Bay, + Tümü - Yorum arkadaş 81 6 Aralık 2020 6 Aralık 2020 — 15:46

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017