arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Hayat Arkadaşı Kime Denir

 • İsim : Zeregül
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 414
 • Hayat Arkadaşı Kime Denir

  Zeregül; Profiline Mesaj Gönder

  Hayatta herkes ruh eşini bulamaz veya bulduğunu zanneder ama yanlış kişiye kapılır yada aşık oluruz. İşte bende bunun için hiç evlenmedim. Çünkü ruh eşim diyebileceğim kalbimi hem de mantığıma uygun kimse bulamadım. Ve sonuç olarak bekarım ama artık bende evlenmek hem kalbimi hem de mantığıma uygun birisi ile evlenmek istiyorum. Peki ama hayat arkadaşı kime denir kim olabilir ki.

  Doğru kişiyi bulduğumuzu nasıl anlarız da o bizim için hayat arkadaşı kime denir hayatını paylaştığın kişiye mi yoksa normal bir arkadaşa mı bence.Hayat arkadaşı demek seni anlayan dinleyen her zaman yanında olan sana hem anne baba arkadaş eş olabilen kişidir. Adı üstünde hayatını birlikte geçireceğin her zaman yanında olan iyi ve kötü gününde seni yalnız bırakmayan kişidir. İşte bende bunun için bu ilanı açmak istedim. Hem de bekar ve bu düşünceye kendime uygun gerçekten beni sevecek her zaman yanımda olacak bir eş aradığım için bu tür bir ilan açmak çok uygun geldi.Yaşım 34 bekar çalışan Yozgat ta yaşayan bekar bir bayanım. Dediğim gibi daha önce hiç evlilik yapmadım çünkü olmadı benimle aynı düşüncede hisleri hisseden bir bey bulamadım. Bu nedenden dolayı da evlenmedim. Benim düşünceme göre evleneceğim kişi benim hayat arkadaşım olmalı. Dürüst saygılı samimi ailesi ile birlikte yaşayan ciddi düşünen evlilik düşünen hayatta aradığı evliliği arayan bekar çalışan bir bayanım.

  Bunun için de bu arkadaşlık sitesine hayat arkadaşı kime denir diye ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim.Yaşı 35-43 arası olan evlenmiş ayrılmış veya bekar da olabilir çocuğu olması da benim için sorun olmaz. Önemli olan birbirimizi anlayabilmek her zaman yanında olabilmek maddi konuda bir beklentim yok evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir.Kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan evine ailesine düşkün bir bey arıyorum. İlgilenen beylerin cevaplarını beklerim.

  Hayat Arkadaşı Kime Denir - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 30 Aralık 2020 30 Aralık 2020 — 14:40

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017