arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Hayat Arkadaşı Arıyorum

 • İsim : Ferhunde
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 397
 • Hayat Arkadaşı Arıyorum

  Ferhunde; Profiline Mesaj Gönder

  İnsan yalnız olması gerçekten zor bir durum. Hele tek başına yalnız başına olması yalnız kalması gerçekten zor bir durum. Ve ben de bunun için artık yalnızlığıma çözüp olması için hayat arkadaşı arıyorum ile ilgili bir ilan açmak istedim.

  Biraz kendimden bahsetmek isterim. Yaşım 39 bekar dul bir bayanım.Yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce ki evliliğimden 2 çocuğum var. 2 çocuğumla birlikte yaşıyorum. Artvin de yaşıyorum. Dul bir bayan olarak yalnız başına çocuklarla birlikte yaşamak gerçekten çok zor. Benim istediğim benim için önemli olan evlenince beni anlayacak destek olacak maddi anlamda hiçbir beklentim yok manevi açıdan yanımda olması dışında hiç bir beklentim yok. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven evi ve ailesi ile ilgilenen bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak dediğim gibi pek anlaşamadık aramızda bazı sorunlar çıktı ve anlaşarak ayrılmaya karar verdik. Çalışan bekar yalnız olan bir bayanım. Bunun için de hayat arkadaşı arıyorum beni anlayacak evliliğin ne kadar önemli olduğunu bilen mutlu ve huzurlu bir aile kurmak istediğimden dolayı bu ilanı açmak istedim.

  Ben beni anlayan dinleyen aile kurmak isteyen evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven yanında olduğum zaman huzur ve mutluluk duyacağım gerçekten evlilik düşünen bir bey arıyorum. Yaşı 39-48 arası olan evine ailesine bağlı kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. İlgilenen beylerin hayat arkadaşı arıyorum ilanıma cevaplarını beklerim.Dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı bir bey olması benim için yeterlidir. Maddi konuda bir beklentim yok yaşadığı yerinde bir önemi yok istediği yerde yaşayabilirim. İlgilenen beylerin cevaplarını bekliyorum.

  Hayat Arkadaşı Arıyorum - - Bayan, + Tümü - 1 Yorum arkadaş 81 22 Ocak 2021 22 Ocak 2021 — 13:27

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  1. Sohbet arkadaşlığı yaparmısınız teşekkürler

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017