arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Hayat Arkadaşına Güzel Sözler

 • İsim : Dila
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 373
 • Hayat Arkadaşına Güzel Sözler

  Dila; Profiline Mesaj Gönder

  İnsan sevdiğine hayatında olduğu kişiye bir kaç güzel cümle söylemesi yada güzel sözler söylemesi gerekir. Ya aslında gerçekten seviyor ve değer veriyorsa yaş kaç olursa olsun sevdiği aşık olduğu insana biraz olsun arada bir de olsa sevdiğini gösterecek güzel sözler söylemeli. Çünkü biz bayanların bunu duymaya ihtiyacımız var. İşte bunun için de hayat arkadaşına güzel sözler söylemeli arada bir ve onun gönlünü almak önemli diye düşünüyorum.

  Aslında bu bayan yada erkek için fark etmez. Ama en çok güzel sözler duymaya biz bayanların ihtiyacı var en azından ben bu şekilde düşünüyorum. Ama bir evlilikte iki tarafında arada bir sevdiğini göstermesi yani sevgisini göstermesi gerekiyor ki o da hissetsin sevildiğini diye düşünüyorum. Özellikle hayat arkadaşımız bir ömür yanında olacağımız kişi eşimiz için sevginin aşkın hep canlı kalabilmesi için bu gerekli. Bazen görüyoruz yada duyuyoruz evli çiftlerden belli bir süre sonra aşk bitiyor diyorlar sadece arada sevgi ve saygı kalıyor diyorlar işte bunun olmaması için sevgimizi eşimize sevdiğimiz hayatımızda olan kişiye göstermemiz gerekiyor. Bunun için de hayat arkadaşına güzel sözler söylemek ve hissettirmek güzel olur. En azından arada ki sevgiyi biraz daha güçlendirir.

  Özellikle biz bayanlar eşlerimizden güzel sözler duymak isteriz. Her zaman olmasa da arada bir bir tatlı söz güzel söz bizi dünyanın en mutlu insanı yapar çünkü biliriz sevildiğimizi önemsendiğimizi anlarız işte bunun için de hayat arkadaşına güzel sözler söylemek yada arada bir bu güzel sözlerden söylemek içinden geldiği için yapmak çok güzel olur.

  Hayat Arkadaşına Güzel Sözler - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 22 Aralık 2020 22 Aralık 2020 — 13:34

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017