arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Hayat Arkadaşı Anlamına Gelen Kelimeler

 • İsim : Didem
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 399
 • Hayat Arkadaşı Anlamına Gelen Kelimeler

  Didem; Profiline Mesaj Gönder

  Aşk insanın karşısına bir kere çıkar ve çıktığı zaman da o kişi onu hiç bir zaman bırakmak istemez. İşte o zaman da o aşık olduğu kişi ile evlenmek ister kalbinin sesini dinler mantığı her şeyi bir kenara bırakır ancak peki hayat arkadaşı anlamına gelen kelimeler nelerdir yada başka ne hayat arkadaşlığını ifade edebilir.

  Çünkü sonuçta herkes evlendiği aşık olup evlendiği yada sadece mantığına dayalı bir evlilik yapsa da hayat arkadaşı anlamına gelen kelimeler nelerdir çünkü sonuçta bir hayata birlikte başlıyorsunuz yeni bir hayat oluyor sizin için. Evlendiğiniz zaman bazıları der hiç bir şey değişmedi her şey yine aynı hayatı bakımdan ancak o öyle olmuyor. Sonuçta başka bir hayata başlıyorsun. Bazı sorumlulukların oluyor ve yerine getirmen gereken şeyler oluyor. Ve o evlendiğin kişi ile bir ömür boyu aynı yastığa baş koyuyorsun. Ancak bu kadar şey için de işte hayat arkadaşlığını tam olarak anlayamayan evliliğin ne kadar değerli olduğunu anlamayan kişiler oluyor ve bu da boşanmalara sebep oluyor. Oysa gerçekten hayatını birlikte geçireceğin kişi ile hayat arkadaşı oluyorsun ve onu anlamak dinlemek ömrünün yarısı anlamına geliyor bence.

  Ben de aslında daha önce bir evlilik yaptım hem de severek ancak işte az önce dediğim gibi evliliğin tam olarak anlamını bilmediğin zaman hayat arkadaşı o evlendiğin kişiye eşine ortak olamadıktan sonra ve bazı nedenlerden dolayı yada hayat arkadaşı anlamına gelen kelimeler ile anlamını bilmek de mümkün ve bilemeyince insanlar böyle boşanmak zorunda kalıyor yada bazı nedenlerden dolayı boşanıyorlar.

  Hayat Arkadaşı Anlamına Gelen Kelimeler - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 14 Ocak 2021 14 Ocak 2021 — 15:24

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017