arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Hayat Arkadaşı Anlamı

 • İsim : Hülya
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 434
 • Hayat Arkadaşı Anlamı

  Hülya; Profiline Mesaj Gönder

  Bir hayat arkadaşı, geleneksel olarak romantik hayatınızı paylaştığınız biri olarak görülmüştür.Çıkarsınız, belki evlenirsiniz, birlikte yaşarsınız, o yolu izlemeye karar verirseniz çocuklarınız olur ve birlikte yaşlanırsınız.Bana göre yada genel olarak hayat arkadaşı anlamı bu anlama gelmektedir.

  Peki aşk bunun neresinde diye soracak olursak bana göre aşk da tam olarak hayat arkadaşı anlamı olarak karşımıza çıkmaktadır. Zaten sevmediğin aşık olmadığın ona karşı özel duygular hissetmediğin kişi ile hayatını paylaşamazsın çünkü uzun süre mutlu huzurlu bir evlilik olmaz. Ancak hem sevdiğin aşık olduğun kişi ile birlikte yaşlanmak birlikte bir yola çıkmak seni tamamlayan seni anlayan yanında birisine sahip olmak gerçekten insanı hem mutlu hem de huzurlu eden bir durum. İşte bunun için de bende bu konu ile ilgili ilan açmak istedim. Ne kadar bir evlilik yapmış olsam ve aradığım hayat arkadaşını bulamamış olsam da yine de insan hayatında ki doğru kişiyi aramaktan vazgeçmiyor. Çünkü herkes ister hayatının anlamı olacak onu önemseyen dinleyen her zaman yanında olan seven ve sevildiğini hissettirecek bir kişi arar.

  Ancak aşk konusunda ne kadar açık olursak ve çok sayıda ilişki türünü ne kadar çok kabul edersek, arkadaşlıkları ve yakın bağlantıları bu tanıma dahil etmek o kadar mantıklı görünür.Sonuçta, bazı insanlar geleneksel anlamda hayatlarının aşkıyla asla karşılaşmazlar, ancak hayat arkadaşı anlamı bilen bir kişi ile her şeyi paylaştıkları özel bir kişiye sahiptirler.

  Hayat Arkadaşı Anlamı - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 11 Ocak 2021 11 Ocak 2021 — 12:56

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017