arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Hayat Arkadaşı Deyiminin Anlamı Nedir

 • İsim : Suna
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 348
 • Hayat Arkadaşı Deyiminin Anlamı Nedir

  Suna; Profiline Mesaj Gönder

  Hayat arkadaşının anlamını bilen yada gerçekten evliliğin kıymetini bilen çok az kişi var. Bunun için bende hayat arkadaşı deyiminin anlamı nedir bunu öğrenmek bir kişi ile evlenince nasıl bir hayatın olmasını istediğini anlatmak hem de biraz olsun kendimi tanıtmak istediğim için bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim.

  Ben daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden 2 çocuğum var ikisi de benimle beraber yaşıyor. Ben aslında hem dertleşmek için hem de biraz olsun düşüncelerimi bir yerde paylaşabilmek için bu ilanı açmak istedim. Evlilik gerçekten çok kutsal çok güzel bir şey ancak bunu doğru kişi ile de yapmak bir o kadar önemli. Daha önce evlilik yapmış ayrılmış bir bayan olarak söylüyorum ki hayat arkadaşı deyiminin anlamı nedir ben çünkü bu duyguyu yaşayamadım. Aslında evlenir iken bu ümitlerle evleniyoruz. Severek aşık olarak evleniyoruz. Ancak sonra bazı nedenlerden ötürü boşanıyoruz. Bir bayan olsun erkek olsun evliliğinin eşinin kıymetini bilmeli ona özenmeli ona sevgi ve saygı duymalı yoksa evlilik olmaz diye düşünüyorum. Daha evlenmeyi düşünmüyorum. İki çocuğumu büyütüp çalışıyorum. Tabi bazı zorlukları var özellikle insanlar dul olmak konusunda baya zorluk çekiyor ama ne olursa olsun bir daha evlilik düşünmüyorum.

  Çünkü artık pek gerçekten hayat arkadaşı deyiminin anlamı nedir bunu bilen evlendiğin sevdiğin kişi ile bir ömür boyu geçirmek istemek her zaman onun yanında olmak demek bana göre ve ben ne kadar sapır etsem de karşı taraftan bunları göremeyince insan üzülüyor kendini yalnız hissediyor. Bence gerçekten evliliğin anlamını bilen hayat arkadaşı ne demek onun anlamını bilen kişilerle evlilik yapılmalı.

  Hayat Arkadaşı Deyiminin Anlamı Nedir - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 2 Ocak 2021 2 Ocak 2021 — 13:53

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017