arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Hayat Arkadaşı İle İlgili Şiirler

 • İsim : Dilan
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 364
 • Hayat Arkadaşı İle İlgili Şiirler

  Dilan; Profiline Mesaj Gönder

  Şiir okumak şiirlere bakmak insanın en son zamanlarında gerçekten rahatlatan bir durum en azından benim için öyle. Eskiden şiir kitapları var. Tabi halen var ama şimdi her şeye kolayca erişebiliyor insan özellikle internet bu kadar yaygınlaştığından beri insanlar aradıkları şeylere daha kolay erişebiliyor. Ben de bunun için hayat arkadaşı ile ilgili şiirler gerçekten yalnızlığı çok iyi anlatıyor.

  Neden mi diye sorarsanız gerçek hayatta aşkı sevgiyi bulamamış ve kendisini yalnızlığa mahkum etmiş biri olarak gerçekten insanın sevgiye aşka kendisini anlayan yanında olduğu zaman mutlu olabilecek bir eşe ihtiyaç duyar ama bazı şeyler öyle kolay bulunmuyor değil mi. İşte bunun için de hayat arkadaşı ile ilgili şiirler evliliğin yalnızlığın aşkın sevginin hepsini bize yansıtan tek şey. Kimi insanlara sözler okumaktan hoşlanır kimileri şarkılardan hoşlanır ben de şiirlerden hoşlanıyorum. Şiirler bana daha yakın geliyor o istediğin hayatı anlatıyor kimi zamanda sevgiyi aşkı hayat eşini ruh eşini anlatıyor sana. Bir kez evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Ben ne kadar bir arada tutmaya çalışsam da bazen olmuyor çünkü bunu karşı tarafın da istemesi gerek ve senin sevdiğin gibi onun da seni sevmesi gerek evlilik aşk bu şekilde yürür. Yoksa tek taraflı hiçbir ilişki yürümez buna dostluk arkadaşlık evlilik her şey dahil.

  İşte bunun için de en azından benim için ruh eşimi hayat arkadaşımı yansıtan tek yer hayat arkadaşı ile ilgili şiirler oluyor her zaman ve her okuduğumda ayrı ayrı bana duygular yaşatıyor. Ben de kendimi en azından bu şekilde rahatlatıyorum yalnızlığımı bu şekilde unutabiliyorum. Çünkü bu duyguları hiç yaşayamadım.Sevgiyi sevilmeyi saygıyı güveni gerçekten beni anlayan dinleyen ruh eşim olduğunu düşündüğüm bir kişi çıkmadı karşıma ve bende bunu şiirlerde yaşıyorum.

  Hayat Arkadaşı İle İlgili Şiirler - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 14 Aralık 2020 14 Aralık 2020 — 16:19

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017