arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Hayat Arkadaşı Nasıl Olur

 • İsim : Beril
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 409
 • Hayat Arkadaşı Nasıl Olur

  Beril; Profiline Mesaj Gönder

  Bir insanın aşık olduğu ruh eşini bulduğu zaman onunla her zaman birlikte olmak ister ne olursa olsun ayrılmak yada yalnız kalmak istemez. Ve bizler için bu nedenden dolayı da hayat arkadaşı nasıl olur merak etmek veya bir evliliğe karar verdiğimiz de bizim nasıl bir evlilik beklediğimiz önemli.

  Bunun için de işte bu konuya değinmek en azından benim için bir hayat arkadaşı nasıl olur bunu açıklamak istediğimden dolayı bu arkadaşlık sitesine ilan açmak ve kendimi açıklamak istedim. Bir insan hayat arkadaşını bulması gerçekten gerçek aşkı bulması kadar zor evet herkes evleniyor kendine ait bir yuva kuruyor ama bu evliliklerin kaçı gerçekten severek ve isteyerek aşka dayanıyor bence çok nadir insanlar mantığına doğru ve aklına doğru geldiği kişiyle ve biraz da o kişiye karşı sevgi hissetti yorsa evlilik kararı alıyor diğer türlü tam aşka dayalı bir evlilik bence çok az nadir kişinin yaptığı bir evlilik oluyor. Ben hayat arkadaşı arar iken beni sevecek ömür boyu yanımda olacak her zaman beni destekleyecek birbirimizi anlayabileceğimiz ikimizin de bir karar verir iken aynı kararları verebileceğimiz ve ben üzüldüğümde yada bir şeye kırıldığımda yada mutlu olduğumda bunu ben söylemeden anlayabilecek bir hayat arkadaşı isterdim.

  En azından hayalimde kurduğum ve her zaman kendime sorduğum soru hayat arkadaşı nasıl olur diye sorduğum sorunun cevabını bu şekilde alabilirim.Benim istediğim ve arzu ettiğim hem bu şekilde idi. Birbirimizi anlayabilmek ve aynı şeyleri hayattan istemek evi ailesi önce gelen ve aşk ve sevgi ile bağlı olan bir hayat arkadaşı kim istemez ki.

  Hayat Arkadaşı Nasıl Olur - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 21 Kasım 2020 21 Kasım 2020 — 13:07

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017