arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Hayat Arkadaşım Şiir

 • İsim : Cenk
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bay
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bayan
 • Profil Skoru : 427
 • Hayat Arkadaşım Şiir

  Cenk; Profiline Mesaj Gönder

  Aşkın ne zaman geleceğini bilemeyiz. Aşk o kadar güçlü bir duygu ki bu duyguyu yaşamayan bunun ne kadar güçlü olduğunu kelimelerle ifade etmenin ne kadar zor olduğunu bilemez. İşte bende bunun için hayat arkadaşım şiir paylaşmak o hayat arkadaşım olacak bayan arkadaşa şiirler okumak yazmak isterim.

  Çünkü kendini ifade edebileceğin duygularını gösterebileceğin en güzel şey bence şiirlerdir. Şiirler aracılığı ile duygularımızı ifade edebiliriz. Aşkınızın ne zaman gerçek olduğunu nasıl anlarsınız yada sadece birisini seviyorum aşığım diye kendini kandırmadığınızı nasıl anlarsınız. Bunu anlamanın bence bir yolu yok. Ama seven insan duygularını gizleyemez. Hele bu kişi karşısında ki bayana aşık ise o zaman dünya durur kalbin de hissetmediği duyguyu hisseder. Bunu tarif etmekte zorlanır. O aşık olduğu kişi yanın da olmasa bile onu görmek ister her zaman ve her zaman yanında gibi gelir. Çünkü bilir ki kalbi o kişi için atıyor.İşte aşk böyle bir duygu bana göre. Ve bu duyguyu kelimelerle anlatmak imkansız ne kadar ne söylersem söyleyeyim bunu anlayamaz aşık olmayan bir kişi. Ancak bir hayat arkadaşım şiir okursun bu aşk duygusunu belki yine anlayamaz ama şiir aracılığı ile en azından senin duygunu ne hissettiğini biraz olsun anlayabilir.

  Sadece birbirinize aşık olmadığınızı nasıl anlarsınız.Yada bir kişiye aşık oldunuz ancak bunun kalıcı bir güce sahip olup olmadığını bilmiyorsunuz. Bence bu soruların cevabı sadece deneyimlerden geçer. Gerçek bir aşkı yaşamadan önce kötü bir ilişkiler geçirebilirsiniz. Ve gerçekten bu kötü ilişkiler sonucunda aşkı sevgiyi anlayabilirsiniz. İşte ben de böyle bir olay geçti başımdan ve en sonun da karşımda ki kişi ne kadar sevdiğimi aşık olduğumu bilmese de ben ona aşık oldum ve bu duygumu sevgimi anlatmanın en güzel yolu da hayat arkadaşım şiir olarak yada şiirler aracılığı ile anlatmak güzel bir yol olur diye düşünüyorum.

  Hayat Arkadaşım Şiir - - Bay, + Tümü - Yorum arkadaş 81 30 Kasım 2020 30 Kasım 2020 — 14:27

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017