arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Hayat Arkadaşı Evliliği

 • İsim : Meysere
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 483
 • Hayat Arkadaşı Evliliği

  Meysere; Profiline Mesaj Gönder

  Bu hayatta birisini sever hoşlanırsın ama bazen sevdiğimiz kişi ile evleniriz bazen de olmaz. İşte bende bir kez hayatımda evlilik yaptım. Severek de evlendim birbirimizi iyi anlıyorduk her şeyi ortak yapıyorduk kararlarımızı ortak veriyorduk hani derler di ya ruh eşini bulmak önemli diye bende ruh eşimi bulduğumu düşünüyordum.Bunun için de insan hayat arkadaşı evliliği ile evlenmek onunla birlikte bir yuva kurmak ister.

  Ama ben ya sevgiden kendimi kandırmış yada o beni tam olarak sevmiyordum. Bilemiyorum ama bazen yine insanların değiştiğini görebiliyoruz. Ve benim için de tam olarak bu oldu. O anlaştığım hayatımı birleştirdiğim birbirimizi anladığımız ruh eşim hayat arkadaşım gitti yerine başkası geldi sanki her gün tartışma huzursuzluk mutlu olamama sonuçu artık birbirimizi fazla yıpratmadan ayrılma kararı aldık. İşte bir kez evlilik yaptım ve bu şekilde sonuçlandı bu kişi de hayat arkadaşı evliliği yaptım yani hayatımı paylaşabileceğim severek evlendik. Ama olmadı dediğim gibi bazen her şey yolunda gitmiyor. Ve insanlar ayrılmak zorunda kalıyor. Şimdi ise tek başına Sinop da yaşayan bekar bir bayanım. Hayatıma kaldığım yerden devam etmem gerek sonuçta zaman geçiyor. Ve ben de bu düşünceyle bir kez daha evlilik yapmak hayatımı bir kez daha birisine güvenmek ama bu sefer daha iyi tanımak hem mantıken hem de kalbime hitap edecek birisini arıyorum.

  Bunun için de bu arkadaşlık sitesine ilan açmak ve kendimi tanıtmak ve ne istediğimi ne düşündüğümü belirtmek istedim. Benim gibi hayatında bir kez evlilik yapmış ama istediği evliliği bulamamış veya istediği hayat arkadaşını bulamamış benim gibi bir bey arıyorum. Bunun için de hayat arkadaşı evliliği yapmak isteyen veya düşünen benimle aynı düşüncede olan beylerin cevaplarını beklerim. İleriye doğru cevap verenler olursa kesinlikle cevap veririm ve daha ayrıntılı tanışabiliriz diye düşünüyorum.

  Hayat Arkadaşı Evliliği - - Bayan, + Tümü - 1 Yorum arkadaş 81 26 Aralık 2020 26 Aralık 2020 — 14:47

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  1. ciddi bir evlilik düşünüyorum yurt dışındayım. seninle tanışmak istiyorum…

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017