arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Hayat Arkadaşı Şiir

 • İsim : Nisa
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 430
 • Hayat Arkadaşı Şiir

  Nisa; Profiline Mesaj Gönder

  Aşkınızın ne zaman gerçek olduğunu ve sadece kendinizi kandırmadığınızı nasıl anlarsınız. Sadece birine aşık olduğumuzu nasıl anlarsınız. Bunun kalıcı güce sahip bir ilişki olduğunu nereden biliyorsunuz. Gerçek şu ki bunlar yalnızca deneyimle cevaplanabilecek sorulardır. İşte bunun için de hayat arkadaşı şiir kısmına bakıp kalbimizin bizi nereye götürüyorsa oraya gitmek olacağı da bir gerçek.

  Bir de gerçek şu ki kalbinizi dahil etmeden önce kafanızı mantığınızı kullanmaya çalışmak gerekir. Kağıt üzerinde yada size mantıklı geliyorsa sevdiğiniz kişi bu iyi bir karardır o zaman.Bir ilişki iki kişi arasında ki bir bağlantıdır. Bir çift aşık olduğunda sevgi dolu bir ilişki haline gelir. İlişki birbiriyle sevgi ve aşk üzerine kurulu olan uzun süreli bir ilişkidir.Sevgi dolu bir ilişki uzaktan gelen bir tren gibi yavaşça inşa edilebilir ta ki size gelene kadar sağır edici bir kükreme yayar. Ya da birden bire aşık olduğunuzu fark ettiğinizde gelişen ilişkiden tamamen habersiz iki kişi olabilirsiniz. İnsanlar karmaşıktır ve aşk da insanlar kadar karmaşık ve farklıdır. Herkesin kendisine göre aşkı hissetme yaşama şekli vardır. Ama ne olursa olsun ruh eşini herkes bulmak ister. İşte bunun için de hayat arkadaşı şiir kısmına bakmak ve bu şiirlerden okumak ve kalbine hitap eden şiir senin duygularını yansıtıyordur.

  Unutma, ilk tanıştığımızda,kalplerimiz sevindi ve bir vuruş atladı.İlk iyi geceler öpücüğümüzü hatırla,o yaz gecesi paylaştığımız sarılmayı. Zamanlar zordu ve işler ters gitti,Ama paylaştığımız derin aşk hep oradaydı.Neden devam et diyorsun, doğru olan hiçbir şey yok,Ama asla pes etmiyoruz; savaşmaya devam ediyoruz.İşte bunun gibi şiirler duygularımızı aşkımızı ifade etmek için bize çok güzel ifade ediyor ve bunun için de hayat arkadaşı şiir okumak veya bu şiirlere bakmak sevdiğin kişiye karşı olan duygularını ifade etmede gerçekten fayda sağlar.

  Hayat Arkadaşı Şiir - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 19 Kasım 2020 19 Kasım 2020 — 12:24

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017