arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Hayat Arkadaşının Baş Harfi

 • İsim : Ezgi
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 371
 • Hayat Arkadaşının Baş Harfi

  Ezgi; Profiline Mesaj Gönder

  Herkesin bu hayatta sevdiği gönlünü kaptırmak istediği veya kaptırdığı birileri olmuştur. Benim de hayatım da ki en iyi şey sevdiğim aşık olduğum kişi oldu. Ama ne yazık ki tabi her güzel şey gibi o da bitti. Ancak insan unutamıyor bazı şeyleri. Ben de bu gün en azından duygularımı yazmak için bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya hayat arkadaşının baş harfi ile ilgili en azından duygularımı yazmak istedim.

  Bizler severiz ve bazen bunun sonucu güzel biter yani sevdiğimiz kişi ile bazıları evlenir bir aile yuva kurar kimisi de sonucu kötü biter işte benim de olan bu oldu kötü bitti ama seviyor muyum halen bunun cevabı galiba evet olur. Sevdiğimiz kişinin baş harfi ile ilgili kolye anahtarlık yada daha değişik hediyeler alırız ve bize her zaman onu hatırlatır. Bu durum işte bunun en iyi açıklaması olur. Hayat arkadaşının baş harfi bence çok güzel bir hediye olabilir çünkü her zaman yanımızda olacak olan bir hatıra olur bize diye düşünüyorum. Bu da aklıma aslında nette gezer iken geldi ve bu şekilde güzel bir hediye vermek yada almak gerçekten insanı mutlu eder diye düşündüm. Sonuçta güzel ve anlamlı ve değerli bir hediye olur bizim için.

  Ve bu gibi durumlarda en çok işimize sevgimizi hissettirmeye yarayan güzel bir hediye diye düşünüyorum ne de olsa sonuçta sevdiğin aşık olduğun ömrünü adadığın kişinin hayat arkadaşının baş harfi taşıyorsun yanında bence bundan daha güzel bir hediye olamaz diye düşünüyorum.

  Hayat Arkadaşının Baş Harfi - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 19 Aralık 2020 19 Aralık 2020 — 17:00

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017