arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Sevgili Erkek Arkadaş Farkı

 • İsim : Didem
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 421
 • Sevgili Erkek Arkadaş Farkı

  Didem; Profiline Mesaj Gönder

  Merhabalar ben bir sevgili, birine aşık olan kişi olarak tanımlanabilirken, sevilen, kalbe çok yakın olan kişidir. Bir sevgili genellikle bir erkek için kullanılırken, sevilen, bağlam içinde erkekler, kadınlar ve hatta evcil hayvanlar da dahil olmak üzere herkes için kullanılabilir.Bunun için de sevgili erkek arkadaş farkı üzerine yazmak en azından sohbet etmek ve konuşmak istedim.

  Sevmek ve sevilmek nasıl farklı duygular ise erkek arkadaş ile sevgili de ikisi de çok farklıdır. Ve bunların için de en önemlisi aslında dostluktur bana göre. Tabi sevdiğin ve sevildiğin sevgilinde önemlidir.Ama sevgili her zaman istese de yanında olamaz senin bazen buna imkan olmaz bazen de ciddi bir ilişki olmadığı için ve zaman sonra ayrılacağını düşündüğün için sevgili önemli olsa da arkadaşlığını yada erkek arkadaşını dostunu kaybetmek istemezsin. Artık erkek kız arkadaş fark etmiyor insanlar kimlerle uyum sağlıyorsa onla arkadaş olabiliyor. Eskiden de farketmiyordu ancak toplum için de yanlış anlaşılıyordu bir erkek normal bir arkadaşla gezmek konuşmak hemen yanlış anlaşılmalara sebeb oluyordu ben çocuk iken iyi hatırlıyorum. Yada benim ailem bu konuda biraz sertti bunu bilemiyorum. Ancak şimdi bakıyorum ve benim de yetişkin bir kızım var ve bu konuda ona destek olmaya çalışıyorum. Sevgili erkek arkadaş farkı var kimileri olmadığını düşünse de bence sevgili ile erkek arkadaş arasında büyük fark olduğunu düşünüyorum.

  Çünkü sevgili ile erkek arkadaş arasında dağlar kadar fark olduğuna inanıyorum. Ve bu farklardan en belirgin olanı da bir erkek arkadaş olsun kız arkadaş olsun o senin her zaman yanında olur ancak dediğim gibi sevgili olamaz istese de bunu bazen şartlar ve imkanlar el vermez bazen de buna cesaret edemez bu yüzden Sevgili erkek arkadaş farkı ile ilgili düşüncelerimi paylaşmak ve bu konuda yazmak istedim.

  Sevgili Erkek Arkadaş Farkı - - Bayan, + Tümü - 1 Yorum arkadaş 81 30 Ekim 2020 30 Ekim 2020 — 12:16

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  1. Yaşımız uygunmu acaba bir mesaj lütfen.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017