arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Sevgili Arkadaşım Şiiri

 • İsim : Dilara
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 457
 • Sevgili Arkadaşım Şiiri

  Dilara; Profiline Mesaj Gönder

  Bazı kişiler müzik dinlemekten hoşlanır bazı kişiler resim yapmaktan bazıları ise şiir dinlemek şiir okumak hoşlarına gider. Ve bunların için de benim de en çok sevdiğim şeyler sevgili arkadaşım şiiri ve bir arkadaşına şiir okumak veya bir arkadaşına şiir beslemek yazmak gerçekten çok güzel bir şey.

  İşte bunun için bende buraya sevgili arkadaşım şiiri bunların için de benim en çok hoşuma giden ve beğendiğim bir şey. Ve en çok hoşuma giden bir durum. Bunun için de bende kendime arkadaş bulabilmek için ve hem de düşüncelerimi paylaşmak istediğim bir durum. Bunun için bende buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istediğim için bu ilanı açmak özellik ile şiir konusunda ki düşüncelerimi paylaşmak istedim. Aslında şiir okumak dinlemek insanı sakinleştiriyor. Kendi düşüncelerini toplama kendi düşüncelerini duygularını dinlemek için iyi bir fırsat oluyor. İnsanlar üzgün iken yada mutlu iken daha çok şarkı dinler ama ben daha çok şiir dinlemek yada okumak benim ruh halimi düzeltiyor. Çünkü şiirler daha samimi daha içten ve duygularını daha iyi yansıttığını düşünüyorum. Tabi herkesin tercihi veya hoşlandığı şeyler farklı olabilir. Ben de sadece kendim hoşlandığım ve beni rahatlatan bir konu hakkında burada paylaşmak istedim.

  Aslında bir arkadaşın olsa özellikle yakın bir arkadaşın olsa o zaman benim ne demek istediğimi o zaman nasıl hissettiğimi anlayabileceğinizi düşünüyorum. Çünkü sevgili arkadaşım şiiri dinlemek ve ya güzel arkadaşıma şiir okumak onunla birlikte bir şeyler yapmak o iki arkadaş arasında ki bağı da güçlendiren samimiyet kazandıran bir durum.

  Sevgili Arkadaşım Şiiri - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 13 Eylül 2020 13 Eylül 2020 — 13:45

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017