arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Ne Sevgili Ne Arkadaş Dönemi

 • İsim : Nida
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 344
 • Ne Sevgili Ne Arkadaş Dönemi

  Nida; Profiline Mesaj Gönder

  İki ilişki arasında kalmak nasıl bir duygu bilemezsiniz. Hele sevdiğiniz önem verdiğiniz iki kişinin arasında kalmak gerçekten berbat bir duygudur. Aslında eskiden ikili ilişkiler bu arkadaşlık olsun ciddi düşünen bir ilişki olsun ister de sevgili olsun fark etmiyordu hepsi de çok güzel sürüp gidiyordu.Ancak son zamanlarda tanık olduğum bir durum varsa o da ne sevgili ne arkadaş dönemi olduğunu bilemiyorum.

  Şu dönem hayatımızda hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığının bir göstergesi bence. Ne eski arkadaşlıklar var ne eski dostluklar var ne de eskisi gibi sevgiler var eskisi gibi aşk kaldığını bile düşünmüyorum artık. Zaman öyle bir yere gidiyor ki insanlar hayatlarında ki hiçbir şeye önem değer vermiyorlar. Ve bu da en çok yine bizi etkiliyor. Oysa değer ve anlam verseler ve biraz olsun insanlara karşı kıymet bilsek işte o zaman bu şekilde olacağını sanmıyorum. Ancak yine de kendimiz için en kötüsünü düşünmek ve bu şekilde bütün olasılıkları değerlendirerek inceleyerek yaşamak gerekiyor. Özellikle son zamanlarda ortaya çıkan platonik arkadaşlık olsun sevgili olsun bu dönem öyle bir dönem oldu platonik ilişkilerin ortaya çıktığı bir dönem oldu. Ve bunun için de ne sevgili ne arkadaş dönemi şu an bir tek insanların düşündüğü kendini düşündüğü dönem bence.

  Bu nedenden dolayı bende bu arkadaşlık sitesine bu konuyu açmak ve kendi duygularımı ve düşüncelerimi sizinle paylaşmak istedim. Şu an insanların yada bizim tek umursadığımız şey kendimiz tabi kendini düşünmek güzel ve önemli bir şey. Ama bir ilişki de olsun bu ister arkadaşlık olsun ister sevgili olsun karşı tarafı da düşünmek ve ona göre biraz kendimizi ön planda tutmak yerine hayatımıza giren kişiye öncelik vermek gerek diye düşünüyorum. Ancak tabi bu benim düşüncem ama benim bildiğim ve gördüğüm bir şey varsa o da ne sevgili ne arkadaşlık dönemi bence hiçbiri de şuan bu dönemde değil.

  Ne Sevgili Ne Arkadaş Dönemi - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 25 Ekim 2020 25 Ekim 2020 — 13:35

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017