arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Sevgili Arkadaşıma Mektup

 • İsim : Benen
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 471
 • Sevgili Arkadaşıma Mektup

  Benen; Profiline Mesaj Gönder

  Merhabalar bir arkadaşın olması bu hayatta yalnız olmadığın anlamına gelir seni anlayan seni dinleyen her zaman yanın da olan bir arkadaşının olması bu duruma gelir. Peki arkadaşlık dostluk uzak veya yakın olmak fark etmez isterse uzakta olsun ister senin yakının da olsun arkadaşınsa gerçekten bu mesafelerin bir anlamı olmaz. Eskiden yoktu çünkü bu yüzden de sevgili arkadaşıma mektup yazardık süslü mektup kağıtlarına.

  Birisine göndereceğimiz zaman özenirdik. Özenle yazar güzel kalbimizden geçen cümleleri kurardık ve ayrıca kokulu özenle hazırlanmış bir mektup olurdu bizim için ve bir sevgili arkadaşıma mektup gönderir iken sen de mutlu olurdun. Ancak şimdi bakınca ne eskisi gibi mektup kalmış ne de eskisi gibi arkadaşlık dostluk kalmış. Hele uzak bir yerde bir arkadaşın varsa zaman sonra seni unuttuğu bile oluyor. Tabi bu yakının da iken de geçerli bir şey ya seni arayıp sormayan oluyor. Yani demek istediğim ne eskisi gibi arkadaşlık kaldı ne eskisi gibi dostluk kaldı ne de eskisi gibi sevgi saygı aşk kaldı hiçbiri yok artık. Hepsi yapmacık geliyor bana şu an bunu yazma sebebim de biraz bu konuda hissettiklerimi açıklamak ve bu konuda ki düşüncemi paylaşmak için bu konuyu açmak istedim. Ve belki de benim gibi hisseden düşünen bir arkadaş bulurum ve mektup arkadaşı bulabilirim diye bu ilanı açmak istedim aynı zamanda.

  Ben dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı, eskiyi özleyen eski arkadaşlıkları insanların birbirine saygı duyduğu zamanı özleyen insanların birbirine yaklaşımı samimi olan yapmacık olmayan zamanları özledim. Ve bunun için de sevgili arkadaşıma mektup arkadaşı aradığımdan dolayı uzak veya yakın fark etmez benimle aynı düşünceye sahip bir arkadaş aradığım için bu ilanı açmak istedim.

  Sevgili Arkadaşıma Mektup - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 4 Kasım 2020 4 Kasım 2020 — 11:45

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017