arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Sevgili Ve Arkadaş Arasında Kalmak

 • İsim : Şule
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 444
 • Sevgili Ve Arkadaş Arasında Kalmak

  Şule; Profiline Mesaj Gönder

  Bir taraftan sevgilin bir taraftan seni anlayan seni dinleyen dostun arkadaşın var ve bunların sevgili ve arkadaş arasında kalmak kadar kötü bir durum var. Sevgilini seçsen arkadaşını bırakmış olacaksın arkadaşını seçsen kalbinde sevdiğin değer verdiğin kişiden ayrılmış olacaksın.

  Bu nedenden dolayı ikisi de çok zor bir durum.Biz insanlar ikisini de kaybetmek istemeyiz. Bir taraftan arkadaşımız olsun diğer tarafta sevgilimiz olsun isteriz. Çünkü ikisinin de bizim için ayrı ayrı yerleri vardır. İkisini de hayatımız da önemli bir yere sahiptir. Ancak anlaşamazlıklar ortaya çıkar ve bu durum en çok sevgilin ile arkadaşın arasında meydana gelir. Ve bu durumda sen arada kalmış olursun. Bu durumu yaşayanlar vardır muhakkak. Bazı kişiler yaşamıştır diye düşünüyorum.Bu yüzden de bu durumda ben de yaşadım ikisinin arasında kalmaktan gerçekten bunaldım artık. Bunun için de biraz olsun burada içimi dökmek kendimi açıklamak istediğim için bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim. Bunun için de ben de bu sevgili ve arkadaş arasında kalmak ilanını açmak ve biraz olsun sizlere bu durumumu açıklamak istedim.

  Gerçekten zor bir durum ikisinin arasında kalmak. Anlaşabilsinler diye her şeyi yaptım arkadaşımla konuştum sevgilim ile konuştum ikisi de benim için çok önemli. İkisi de benim için ayrı bir yeri var. Ama gel gör ki ikisi bir araya gelince hiç anlaşamazlar demek ki bazı kişilerin yıldızları uyuşmuyor bu durumda da benim daha fazla yapacağım bir şey kalmadı. Bu sevgili ve arkadaş arasında kalmak beni anlayan en azından bu konuda bana yardımcı olacak dertleşebileceğim bir arkadaş arıyorum. Çünkü ikisi arasında kalmaktan gerçekten çok bunaldım.

  Sevgili Ve Arkadaş Arasında Kalmak - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 2 Kasım 2020 2 Kasım 2020 — 12:01

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017