arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Sevgili İle Arkadaş Arasındaki Fark

 • İsim : Deniz
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkaaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 367
 • Sevgili İle Arkadaş Arasındaki Fark

  Deniz; Profiline Mesaj Gönder

  İyi günler aslında sevgili ile ben arkadaş ikisi arasında ki farktan ikisinin de insan için yada bir kişi için ikisinin de ayrı ayrı ne kadar önemli olduğunu bahsetmek ve en azından bu konuda ki düşüncelerimi bir yerde paylaşmak istediğim için bu konuyu açmak ve konuşmak istedim. Ve bunun için de sevgili ile arkadaş arasındaki fark nedir nelerdir. Ne gibi farklar vardır diye bahsetmek konuşmak daha iyi olur diye düşündüm.

  İnsanın hayatında her ikisi de olabilir bazen sevgilimiz bazen arkadaşımız olur bazen ikisi de hayatımızda yer alır. Ancak bir sevgili ile arkadaş arasındaki fark nedir. Yada ne gibi fark vardır. Sevgili demek hayatına aldığın hayatının bir parçası haline getirdiğin kişi demektir. Ve hayatında yer alan kişiye karşı sorumluluklarının olduğu ve onu sevdiğin ve güzel vakit geçirdiğin için bu kişiyi hayatına sokarsın ama arkadaş ise daha farklıdır. sevgili ile yapamadıklarını konuşamadıklarını yada sevgilinden daha yakın olur bu istesen de istemesen de arkadaş her durumda senin yanında olur. Ve bir gün sevgilinden ayrılsan da arkadaşın yanın da kalır. Yani sevgilin gider hayatından ama arkadaş dediğin her zaman yanında olur senin.

  Bu nedenden dolayı da sevgili ile arkadaş arasındaki fark bakar iken bu konuda bende kendi düşüncelerimi sizinle paylaşmak ve konuşmak ikisi arasında ki en azından benim kendime göre en yakından tecrübe ettiğim konuyu paylaşmak istediğim için bu konuyu açmak istedim.

  Sevgili İle Arkadaş Arasındaki Fark - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 1 Kasım 2020 1 Kasım 2020 — 14:39

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017