arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Sevgili Dost Dünya Çok Yorucu

 • İsim : Meral
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 406
 • Sevgili Dost Dünya Çok Yorucu

  Meral; Profiline Mesaj Gönder

  Merhabalar insanın bir dostu olması çok güzel bir şey. Ancak ben tabi bu duyguyu bilmiyorum. Çünkü bu yaşıma kadar dostum diyebileceğim kimse olmadı. O kadar yalnızım ki bilemezsiniz anlayamazsınız. Tabi insanın kendini yalnız hissettiği zamanlar olur. Ama benim ki öyle bir yalnızlık ki her zaman kendimi bu şekilde hissediyorum.Bunun için de sevgili dost dünya çok yorucu ilanını buraya açmak ve kendimi tanıtmak istedim.

  Dostum arkadaşım diyebileceğim kimse olmadı. Bir zamanlar çocuk iken yada şöyle demek daha iyi uygun genç iken dostum vardı. Bir tane o da bana hayatımın en büyük hatası oldu. Ondan sonra da kimseye güvenemedim kimseyle arkadaşlık doğru bir ilişki kuramadım dostluk da dahil olmak üzere. Bu arkadaşlık sitesini bulunca da buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak ve biraz olsun içimi dökmek için yazdım. VE benim gibi arkadaşlık kurmak edinmek yeni insanlarla tanışmak için benim gibi ilan açanları görünce bende kendime göre hem biraz olsun içimi dökmek hem de belki beni anlayan dinleyen bir arkadaş bulabilirim diye bu ilanı açmak yani sevgili dost dünya çok yorucu ilanını açmak istedim. Evet o kadar çok yorucu ki bana göre dünya insan gerçekten aradığını bulamıyor istediğine kavuşamıyor.

  Tabi benim gibi yalnız olan yalnızlık çekenler vardır. Ancak ben bu yalnızlığın için de boğuluyorum sanki öyle hissediyorum. Ve biraz olsun yalnızlığımdan kurtulmak ve biraz olsun beni anlayan dinleyen bir arkadaşla konuşmak sohbet etmek istediğim için bu arkadaşlık sitesini buldum. Ve umarım beni anlayan bu sevgili dost dünya çok yorucu olduğunu benim gibi düşünen bir arkadaş bulabilirim.

  Sevgili Dost Dünya Çok Yorucu - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 31 Ekim 2020 31 Ekim 2020 — 12:52

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017