arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Sevgili Dost Herkes Kaybetti

 • İsim : Gözde
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 369
 • Sevgili Dost Herkes Kaybetti

  Gözde; Profiline Mesaj Gönder

  Dostlar arkadaşlıklar çok güzel bir şey. Kurması bir dostun olması bu hayatta seni anlayan bir arkadaşın olması çok güzel bir şey. Bir de ancak kaybedince arkadaşını dostunu o işte çok kötü bir durum. bu nedenden dolayı da sevgili dost herkes kaybetti sadece ben değil herkes arkadaşlıklarını dostluklarını kaybetti.

  Şimdi öyle bir zamandayız ki. Ne alışkanlıklarımıza uygun nede bize uygun bir arkadaş dost bulabiliyoruz. Herkes kendi halinde kendi iç dünyalarına gömülmüş durumda. Bu bizi biz yapan değerleri bıraktık. Şimdi herkes kendini düşünür oldu. Sevgili dost herkes kaybetti sen kaybetmenin sevdiğin arkadaşın olduğunu düşündüğün dostun olduğunu düşündüğün birisini kaybetmenin ne demek olduğunu bilir misin. Evet ne yazık ki insanlar artık birbirlerine karşı saygı göstermiyor umursamıyor önemsemiyor. Artık hiç kimse arkadaşlığa dostluğa saygı duymuyor.Ve bunun için de kaybeden aslında bir tek ben olmuyorum. Kaybeden herkes oluyor diye düşünüyorum.

  Ama insanlar artık bunu umursamayacak kadar hayata bakış açıları çok değişti. Bizim için önemli olan her şeyi bir kenara bırakıp sadece kendimiz için yaşamak bana saçma geliyor. Bu hayatta değerlerin olmalı değer verdiğin sevdiğin önemsediğin insanlar olmalı. Başın sıkıştığında kapısını çalabileceğin bir dostun olmalı ancak olmuyor ve sevgili dost herkes kaybetti sadece ben kaybetmedim seni herkes dostunu arkadaşını değer verdiği bir şeyleri bu hayatta kaybetti.

  Sevgili Dost Herkes Kaybetti - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 15 Ekim 2020 15 Ekim 2020 — 17:03

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017