arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Sevgili Ve Dost Arasındaki Fark

 • İsim : Sinem
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 458
 • Sevgili Ve Dost Arasındaki Fark

  Sinem; Profiline Mesaj Gönder

  Sevgili ve dost ne demek aralarında ki fark nedir ne gibi farklar vardır ve ne ifade edebilir bize bun öğrenmek ve gerçekten anlamak gerekir diye düşünüyorum. Ben de bunun için bu sevgili ve dost arasındaki fark ilanını açmak ve kendimi tanıtmak istedim.

  Sevgili dediğin senin her zaman yanın da olur iyi gününde de kötü gününde yanında olan ve seni seven ve yanında olan ve yanında olmalı bence iyi günümüzde de kötü günümüzde de yanımda olmalı ve her zaman her koşulda bizi anlayan dinleyen ve iyi günümüzde de kötü günümüzde de bizi anlayan bir kişi olmalı. Benim için önemli olan dostda olsa sevgili de olsa iyi günümüzde de kötü günümüzde yanımızda olmalı ve bizi anlayan dinleyen ve yanımızda olan bir kişi olmalı bence. Dostuna her şekilde her bakımdan açılırsın ona karşı samimi olursun içine dökmeye ve derdi olsa derdini paylaşır ve derdi olsa yada sevinci üzüntüsü olsa paylaşabilirim dostunla. Ancak sevgili ile bu şekilde olmaz. Ona karşı ne kadar samimi olasan da bazı konularda tam olarak açılamazsın kalbindekileri duygularını tam olarak anlatamazsın ve açıklayamazsın. Ve onun söyledikleri her cümle en ince ayrıntısına kadar incelersin ve bir şeyler ararsın. Bana göre sevgili ve dost arasındaki fark olduğu kadar bir sürü farklar da olabilir.

  Sevgili ve dost aslında büyük farklar yoktur. Ancak yine de az da olsa çok da olsa sevili ve dost arasında bazı farklar vardır. Bu farklar küçük ve ya büyük olduğu önemli değil aksine küçük farklar olduğu gibi ve belli bir sonuçların olduğu küçük farklar vardır. Ancak sevgili ve dost ile ilgili güzel sözler ve anlayışlar yada kelimelerle açıklamak gerekir diye düşünüyorum.

  Sevgili Ve Dost Arasındaki Fark - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 26 Eylül 2020 26 Eylül 2020 — 13:32

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017