arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Sevgili Dost Cümleleri

 • İsim : Esin
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 367
 • Sevgili Dost Cümleleri

  Esin; Profiline Mesaj Gönder

  Dostluk arkadaşlık güzel bir şey. Hele onları sözlerle cümlelerle anlatmak daha da güzel bir şey. Bunun için de insanlar bizler duygularımızı hissettiklerimizi dostumuz arkadaşımız için hissettiklerimizi sevgili dost cümleleri ile anlatmak yada hislerimize uygun bir söz aramak isteriz.

  İşte bu yüzden de nette olsun kitaplardan olsun yada şiirlerden olsun sevgili dost cümleleri bakarız. Biraz olsun hislerimizi anlatan güzel bir cümle söz insanı ne kadar mutlu eder bilemezsiniz. Bu cümleler bizi biz yapan sözlerdir. Tabi birisine içinden geldiğin gibi söylemek onları söylemek daha güzel ama. Bizler güzel orada yazılanlar gibi bir cümle kuramayız ve bu yüzden de bizim duygumuzu anlatan güzel bir söz bakmak daha güzel oluyor ve daha güzel bir cümle kurmamızı sağlıyor. Dost dediğin fırtınalı bir deniz de bile senin yanında olandır. İşte bu yüzden bu sözlerin anlamı bu cümlelerin anlamı daha büyük olduğundan dolayı böyle bir söz bakmak veya yazmak daha güzel oluyor.Eskisi gibi dostluklar arkadaşlıklar olmasa da yine de halen bazı kişiler dostluklara arkadaşlıklara önem ve değer veriliyor. Bazıları için halen eskisi gibi dostluklar arkadaşlıklar önemlidir.

  Ve benim için bir arkadaşlık dostluk da o kadar önemli. Hele bir insanın dostu olması demek onun yalnız olmadığı yanlışlarında yada hatalarında bile yanında olmak demek. Küsecek kırılacak diye korkmazsın bilirsin ki her zaman senin yanındadır işte bu yüzden de sevgili dost cümleleri bizim için dostluklarımız arkadaşlıklarımız kurduğumuz her ilişki için çok önemli diye düşünüyorum.

  Sevgili Dost Cümleleri - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 28 Ekim 2020 28 Ekim 2020 — 14:37

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017