arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Sevgili Dost Sen Hayatın Karmaşası

 • İsim : Arya
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 414
 • Sevgili Dost Sen Hayatın Karmaşası

  Arya; Profiline Mesaj Gönder

  Kim dostunu yarı yolda bırakmak ister ki kim ister ki dostunu arkadaşını arkasında bırakıp gitmek ama mecburdum olmadı. Şimdi de ben senin için sevgili dost sen hayatın karmaşası işte bu oluyor.

  Hatırlıyorum beni aradığında ne kadar acı dolu üzgün olduğunu. Biliyorum orada seni teselli etmem gerekirdi. Ancak benim cevapsız suskun kalmam sana yeterli gelmedi. O an biliyorum senin acını üzüntünü paylaşamadım. Şu anda sözlerimin ne kadar yetersiz kaldığını hissedebiliyorum. Ne dersem diyeyim ne yaparsam yapayım seni hayal kırıklığına uğrattığım gerçeği hiç bir zaman değişmeyecek. Sen beni aradığın gün üzüntünü acını paylaşmak istediğin gün ben sessiz kaldım sustum sadece ve ne senin acını paylaşabildim ne de senin üzüntünü biliyorum arkadaşım. Ve şimdi sevgili dost sen hayatın karmaşası benden daha çok acı bir şekilde tecrübe ettin. Ve o an yanında olamadım senin. Şimdi buna ne dersem diyeyim kelimelerim sözlerim hep yetersiz kalacak bir kez daha şansım olsa inan eskisi gibi olmayacak en azından ben böyle hissediyorum. Sen beni her zaman teselli ettin üzgün olduğumda mutlu olduğumda ne zaman başım sıkışsa yanımda oldun. Ama ben senin yanında olamadım biliyorum. Senin en iyi yaklaşımında bile seni tam olarak anlayamadım biliyorum. Bunları çok geç fark ettim bunun da farkındayım.

  Ancak ne olursa olsun senin bilmene ihtiyacım var.Beni her aradığında telefonu senin için açacağımı bilmene ihtiyacım var. Senin için ağladığımı bilmene ihtiyacım var.Seni sevdiğimi ve önemsediğimi bilmene ihtiyacım var. Senin yanında olduğumu bilmene ihtiyacım var. Her anın da kötü ve üzgün zamanın da yada mutlu zamanında yanında olduğumu bilmene ihtiyacım var.Sen sevgili dost sen hayatın karmaşası ile uğraşır iken senin yanında olduğumu bilmene ihtiyacım var sevgili arkadaşım.

  Sevgili Dost Sen Hayatın Karmaşası - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 16 Ekim 2020 16 Ekim 2020 — 14:06

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017