arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Sevgili Dost Kalbin En Güzel Hediyedir

 • İsim : Açelya
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 384
 • Sevgili Dost Kalbin En Güzel Hediyedir

  Açelya; Profiline Mesaj Gönder

  Merhabalar sevgili dost ben bu ilanı açmak istedim çünkü kendime arkadaş dost arıyorum bunun için de kendime bir ilan açmak istedim. Benim için en güzel arkadaşlık bence sevgili dost kalbin en güzel hediyedir bana karşı verebileceğin en güzel hediye kalbin dostluğun arkadaşlığındır.

  Ben yakın olabileceğim arkadaşlığın dostluğun kıymetini bilen benimle arkadaşlık kurmak dostluk kurmak isteyen bir arkadaş aradığım için bu ilanı açmak istedim. Arkadaşlık dostluk bana göre bu hayatta ki en güzel şey. Bir hediye istesem bence sevgili dost kalbin en güzel hediyedir bana verebileceğin en güzel hediye kalbin olur. Gerçek bir arkadaşlık dostluk her şeye değer bence. Ben bu ilanı açmak için çok düşündüm. Ve gerçek dostluğu arkadaşlığı burada bulabilir miyim diye çok düşündüm ve bir kez olsun şansımı denemek ve gerçek bir arkadaş bulabilmeyi umut ediyorum. Bunun için de ilan açmak istedim. Yaşım 27 bekar ailesi ile birlikte yaşayan çalışan kendi ayakları üstünde duran maddi olarak ailesine de yardım eden dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı evine ailesine düşkün bir bayanım. Benim amacım arkadaşlık kurmak seviyeli sohbet etmek yakın bir arkadaşlık kurmak dost bulabilmek için bu ilanı açmak istedim.

  Benim gibi düşünen arkadaşlık sohbet dostluk arayan ve sevgili dost kalbin en güzel hediyedir bana verebileceğin en güzel dostluğun arkadaşlığın samimiyetin olduğunu düşünüyorum. Benim gibi arkadaşlık arayan ve dostluk kurmak isteyen samimi dürüst arkadaşların cevaplarını beklerim.

  Sevgili Dost Kalbin En Güzel Hediyedir - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 17 Ekim 2020 17 Ekim 2020 — 12:57

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017