arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Sevgili Dost Lütfen Gülümse

 • İsim : Hera
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 377
 • Sevgili Dost Lütfen Gülümse

  Hera; Profiline Mesaj Gönder

  Bu hayatta dostun arkadaşın olması çok güzel bir şey yalnız olmamak yalnız kalmamak bir şeye ihtiyacın olsa yalnız olmamak çok güzel bir şey.Bir şeye ihtiyaç duysan bir konuşacak kişiye ihtiyaç duysan arkadaşın dostun her zaman yanında olmalı kişinin. Bunun için sevgili dost lütfen gülümse sen gülümsedikçe karşında ki kişide gülümser mutlu olur diye düşünüyorum.

  İnsanlar mutluluğu yada dostluğu arkadaşlığı yanlış anlıyor. Ancak bana göre mutluluk bir arkadaşını dostunun mutlu olması seni de mutlu eder. Ama yakın zamanlarda bu durum biraz değişik gördüğüm kadarı ile. İnsanlar arkadaşlarının dostlarının mutluluğunu kıskanır olmuş. Birbirini çekemezlikler birbirine karşı tahammül edemezlikler oluşmuş ne yazık ki. Ancak böyle olmasa dostun arkadaşın üzüldüğünde sende üzülürsün o mutlu olduğunda sen de mutlu olursun bu nedenden dolayı da sevgili dost lütfen gülümse bana karşı hayata karşı gülümse gül ki bende seninle birlikte mutlu olayım dost arkadaşlık dediğin böyle olmalı bence birbirine sahip çıkan dertlerini sıkıntılarını mutluluklarını paylaşan üzüldüğü zaman üzüntüsünü paylaşan kişiler olmalıdır. Ve dostun arkadaşın mutlu olduğun da gülümsediğinde sen de onunla birlikte mutlu olursun gülümsersin.

  Ama dediğim gibi bu durum bu dostluklar eskide kaldı. En azından benim gördüğüm kadarı ile durum böyle. Tabi halen benim dediğim gibi dostluklar arkadaşlıklar var. Kimileri halen sevgili dost lütfen gülümse dostu mutlu olunca oluyor üzülünce üzülen kişiler var. Ancak genel olarak eskisi gibi dostluğun anlamını bilen ve yaşayan kişiler az olduğunu düşünüyorum.

  Sevgili Dost Lütfen Gülümse - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 7 Ekim 2020 7 Ekim 2020 — 12:47

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017