arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Sevgili Gibi Davranan Arkadaş

 • İsim : Defne
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 386
 • Sevgili Gibi Davranan Arkadaş

  Defne; Profiline Mesaj Gönder

  Merhabalar ben hayatımda bir arkadaşım var. Evet erkek bir arkadaş ama çocukluktan beri tanıyoruz birbirimizi ve oldukça yakın bir arkadaştık. Ancak artık büyüdükçe birbirimizi en iyi sırdaşı dostu arkadaşı olduk. Tabi özel hayatlarımızda ki sıkıntıları bile birbirimizle paylaşırdık. Ancak benim merak ettiğim şey bu değil benim merak ettiğim sevgili gibi davranan arkadaş çünkü bana karşı tavrı hareketleri son zamanlarda değişti.

  Nasıl değiştiği ise ilk başta olur mu öyle bir şey yoksa ben mi yanlış anlıyorum bilemiyorum. Bu nedenden dolayı da bu konuyu birisine aktarmak ve konuşmak istedim. Eğer yanlış anlıyorsam arkadaşlığını dostluğunu kaybedeceğim den korkuyorum ancak yanlış anlamadıysam da ona göre bir tavır alırım diye düşünüyorum. Bu nedenden dolayı da sevgili gibi davranan arkadaş nasıl olur ne gibi davranır bilemedim. Bu durum birisiyle bir ilişki yaşıyorum sevgiliyiz diyebiliriz. Aslında bu zamana kadar olan her görüştüğüm kişi olsun sevgili olsun onu da tanıştırırım ve özel hayatıma dair ne o benden bir şey saklar ne ben ondan bir şey saklarım. Ancak bu zamana kadar öyle bir şey görmediğim için bu sefer hayatıma giren kişiyi kıskanıyor veya çekememezlik yapıyor bana karşı hareketleri değiştiğini gördüm. Ya bu durum nasıl anlatılır bilemiyorum ancak kıskançlık veya başka nedenler de böyle düşünmeye itti beni.

  Bu nedenden dolayı da sevgili gibi davranan arkadaş nasıl olur ne gibi özellikler var veya nasıl anlaşılır bu konuda bilemedim. Aslında bu durum olmadan önce gayet güzel bir arkadaşlığımız ve dostluğumuz vardı. Ancak eğer bir şey besliyorsa bir duygu ve bundan dolayı da ben onun arkadaşlığını dostluğunu kaybetmek istemiyorum. İşte biraz kafam karışık bu nedenden dolayı sohbet etmek konuşmak istediğim için bu konuyu burada açmak ve paylaşmak istedim.

  Sevgili Gibi Davranan Arkadaş - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 26 Ekim 2020 26 Ekim 2020 — 11:39

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017