arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Sevgili Ve Arkadaş Sözleri

 • İsim : Birgül
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 452
 • Sevgili Ve Arkadaş Sözleri

  Birgül; Profiline Mesaj Gönder

  Sevgiline veya arkadaşına sözler söylemek onlara sevdiğini kalbinde hissettiklerini söylemek yada yazmak çok güzel bir şey. Bu yüzden de insanlar sevdiklerini belli etmek yada göstermek için sevgili ve arkadaş sözleri bakarlar veya kendilerini duygularını ifade etmek için.

  Bu sözlerden paylaşırlar. İşte bu yüzden de insanlar duygusal sözler anlamlı sözler arar durur. Ben de sevgili ve arkadaş sözleri arıyordum. Aslında söz araya girince bir sürü sözlerin olduğu yada paylaşıldığı platformlar var. Ancak tabi bunların için den de seçmek ve hangisinin daha güzel ve daha güzel duygunu hitap edebilecek bir söz bulmak biraz zor oluyor. Sözlerin hepsi güzel olsa bile senin duygularına hitap eden sana hitap eden bir söz bulabilmek biraz zaman alır ve doğru sözü arar durursun. Ben de hem benim için arkadaş olan hem benim için çok anlam ifade eden sevgilime güzel söz bulmak ve ona karşı olan duygularımı hislerimi belli etmek için söz arıyordum. İnsanlar son zamanlar da bakınca çevreme duygularını ifade etmek için artık sözlere başvuruyor. Kimisi kırgınlığını dile getirmek için kimisi sevgisini dile getirmek için kimisi üzüntüsünü dile getirmek için kimisi arkadaşlarına olan sevgisini dile getirmek için bir sürü söz arıyorlar ve buldukları kendilerini ifade eden sözleri de facebook veya diğer sosyal medyalarda paylaşıyorlar. O kadar çok var ki sözlere bakıp da hayatını bu şekilde yaşayan üzüntüsünü mutluluğunu bu şekilde ifade eden.

  Ben de bu yüzden benim için hem arkadaş hem dost olan hem de benim için çok şey ifade eden sevgilim için sevgili ve arkadaş sözleri arıyordum. Çünkü bana hissettirdiklerini benim ona karşı duyduğum sevgiyi bilmesini istiyorum. Bunun için de ona karşı olan hislerimi duygularımı tam anlamıyla yansıtan güzel ve anlamlı sevgiliye dair sözler bakıyordum.

  Sevgili Ve Arkadaş Sözleri - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 24 Eylül 2020 24 Eylül 2020 — 12:57

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017