arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Eski Sevgili Arkadaş Olur Mu

 • İsim :
 • YAŞ :
 • Şehir :
 • Cinsiyeti :
 • Medeni Hali :
 • Eğitim Durumu :
 • Amacı :
 • Aradığı :
 • Profil Skoru : 386
 • Eski Sevgili Arkadaş Olur Mu

  ; Profiline Mesaj Gönder

  Bir ilişki bittiğinde akla gelen ilk sorulardan bir tanesi de eski sevgili arkadaş olur mu sorusu ilk akla gelen sorulardan bir tanesidir. Çünkü o arada ki bağın kopmasını kaybolmasını istemeyiz ve bu nedenden dolayı da böyle bir soru gelir akla.

  İlk başta aşk ama sonrası arkadaşlık olmasını herkes ister. Kaybedilenler için bir teselli ödülü gibi gelir arkadaşlık durumu. Seninle arkadaş kalmak istiyorum sevgili olamadık yapamadık ama arkadaş kalalım diye hayatınızda bunlara benzer bir sürü örnek verebiliriz ve ya karşımıza çıkmıştır bu durumlar. Bunlar ayrılmadan önce bir nezaket göstergesidir bana göre. Bir insan sevgilisinden ayrıldıktan sonra ben arkadaş kala bileni ve tekrar görüşüp konuşanı arkadaş olabileni pek hayatımda görmedim ve aynı zamanda ben de yaşamadım. Çok sevgilim olan bir bayan değildim.Ancak hayatımda sevgilim oldu ve uzun süre birlikte olduk ama daha sonra bizde ayrılmaya ve arkadaş kalmaya karar verdik. Tabi bu bir nezaketti sadece bunu sonradan anladım. Çünkü daha sonradan ne o beni aradı ne ben onu aradım ve arkadaşlıkta buraya kadar mış dedim. Çünkü olmaz birisini seversiniz ve ayrılırsınız ama sonrası olmaz o kişiyle ne arkadaşlık ne de başka bir durum. Tabi eski sevgili ile arkadaş olur mu sorusunu her zaman sorarız ancak ben ne kendimde gördüm ne de çevremde görebildim bu durumu yaşayanı.

  Ancak benimle aynı fikirde olmayan kişilerin olduğunu biliyorum. Eski sevgilinizin bir arkadaşı olabilen yada hayatınızın bir parçası arkadaş olarak devam edebilen kişiler vardır ve bu dediklerimi kabul etmiyor olabilir. Bu kişiler tabi ki özel olan kişilerdir. Onlar için eski sevgili arkadaş olur mu sorusu sorduğumuzda vereceği cevap tabi ki olur diye bir cevapla karşı karşıya geliriz diye düşünüyorum.

  Eski Sevgili Arkadaş Olur Mu - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 23 Ekim 2020 23 Ekim 2020 — 13:11

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017